Česká multimediální – Karel Čapek – Měl jsem psa a kočku – MP3

Ve čtvrtek 1. dubna 2010 je u společnosti Česká multimediální čas na další mluvené slovo ve formátu MP3. Za 59,- Kč by měl vyjít titul Karel Čapek – Měl jsem psa a kočku.

Vtipné a svěží vyprávění Karla Čapka vám odhalí přitažlivé chvíle v životech psů i koček. Šťastné dětství, mladistvé lásky i první mateřství prožívají němé tváře stejně, jako lidé. Nevěříte? Pojďte se o tom přesvědčit – zaručeně se přitom pobavíte.

 

Život Karla Čapka provázel nespočet čtyřnohých kamarádů. Jako jejich velký ochránce a správný přítel s nimi zažil pořádný kopec zábavy. Vy máte nyní příležitost prožít ji také. Při poslechu zaujměte polohu, při které se smějete nejraději – smát se totiž budete často!

 

Chovat pejska není to samé jako jej vychovávat – to vám potvrdí každý správný chovatel. Chov je o to pikantnější, když máte doma pohlednou fenku jménem Minda. Kolik legrace lze zažít při výběru toho pravého ženicha, se dozvíte hned v první povídce. Mateřské patálie a šťastné dětství objevíte v příběhu o Iris a jejím štěněti – Dášeňce. Plynule se přesunete na výstavu psů, kde vás zaručeně rozesmějí vtipné postřehy ze vzájemného hašteření chovatelů rozličných psích ras. Poslední povídka přináší okouzlující porovnání psů a koček v rozličných životních situacích. Neváhejte a pojďte se bavit! 

 

1. Minda čili o chovu psů (37:10)

2. Ben, Bijou, Blackie a Bibi (18:42)

3. Iris (12:41)

4. Dášeňka, čili život štěněte (77:23)

5. Výstava psů (32:02)

6. Ještě o psech a také o kočkách (60:26) /Kousek šovinismu, Pro zvířata, Pes a kočka, Mateřství, O nesmrtelné kočce, Kočičí jaro, Z názorů kočky, Kočka/

 

Celkový čas 3:59:59  

 

napsal: Karel Čapek

hudba a zvuková režie: Jiří Philipp

vypráví: Miroslav Kudela