DVD edice – Vražedná hra

Dalším oznámeným titulem v DVD edici bez znalosti konkrétního data vydání je Vražedná hra za 49,- Kč. Ve hře jich je sedm. Jen jediný z nich ji dokončí. Na tenhle film ani nelze nalézt hodnocení… Vyšel v pondělí 12. dubna 2010.

Šest vysokoškolských studentů, toužících po slávě a bohatství,  se přihlásí do nové reality show. Chtějí vyzkoušet své štěstí a také zažít slávu. Brzy ale zjistí, že jsou chyceni v pasti smrtící hry, která se tváří velmi nevinně, skoro jako Škatulata, hejbejte se.

 

Moderátorem hry je sériový vrah a pravidla jsou jednoduchá – sedm lidí, šest židlí. Jakmile přestane hrát hudba, všichni se posadí. Vždy až na jednoho. Ten zemře. A to se opakuje každých deset minut…

Film Vražedná hra je přitažlivou studií psychologického teroru, kterou ocení fanoušci hororu. Nabízí také překvapivé a šokující rozuzlení.

 

Těžko říct, co a jak, na netu kde nic, tu nic…

Žánr: Horor / Thriller

Země původu: USA

Rok vzniku: 2009

Délka: 84 minut

Původní název: Jack in the Box

Režie: Frank Kerr

Scénář: Frank Kerr

Produkce: Lesley Glorioso, Ethan Jacks, Frank Kerr, Michael E. Phillips

Kamera: Mark Wuerthner

Střih: Norman Hollyn, Frank Kerr, Michael E. Phillips

Společnost: Miledia Films / Boston Pictures

Natáčeno: Boston, Massachusetts, USA

Hrají: Marc Blucas (Jarrett), Naveen Andrews (Vic), Nicki Aycox (Nora), Eva Amurri (Jane), Andy Comeau (Jules), Bart Johnson (Vaughn), Gillian Shure (Trish), Mark Elias (Bud), Ron Roggé (Tommy), Heidi Shepherd (Tristana), Adrienne Hartvigsen (zaměstnanec), Matthew Temple (kluk #1), Chris Tarantino (kluk #2), Charles Halford (šerif), Stan Ellsworth (opilec #1), Skip Carlsen (opilec #1), a další

Údaje o DVD neznámé:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, 5.1 česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný

Bonus: žádný