Bontonfilm – Sexbomba od vedle

Pokud budeme vycházet z dosavadní frekvence Hvězdné edice Bontonfilmu a z informací, které se objevují na webu společnosti, věnovanému levně nabízeným DVD, bude pokračovat v pondělí 3. května 2010 komedií Sexbomba od vedle za 69,- Kč. Matthew ji nikdy neviděl se udělat, zato všichni ostatní ano. Ale převrátila mu život vzhůru nohama!

Pamatujete v televizi Populární mechaniku pro děti? Elisha od té doby dávno opravdu vyrostla…

 

Jak daleko jste ochotni zajít k vůli milovanému člověku? Jste ochotni riskovat všechno?

 

Osmnáctiletý Matthew Kidman je normální mladík, který doposud pořádně nežil. Je studentem nejvyššího ročníku střední školy, má v plánu odmaturovat se samými jedničkami a vyhnout se, pokud je to možné, všem problémům spojeným s dospíváním.

 

Pak se ale zamiloval do své nové sousedky, krásné a zdánlivě nevinné sexy blondýnky Danielle. Bohužel ale ona nemá právě příkladnou minulost.

Když Matthew zjistí, že perfektní "sexbomba od vedle" je někdejší pornohvězda, jeho křehká existence se otřese v základech. Navíc se na scéně objevuje její pomstychtivý ex-přítel.

 

Nakonec ale právě Danielle pomůže Matthewovi vystoupit z jeho ulity a odhalit starou pravdu, že kvůli člověku, kterého milujete, někdy musíte riskovat úplně všechno.

Komedie o protichůdných světech, názorech a nesourodém prostředí. O chlapci s budoucností a o dívce s minulostí. O mladíkovi, který přijde o svou nevinnost a dívce, která se pokouší ji znovu získat.

 

Pro řadu diváků milé překvapení, příjemně a neočekávaně chytrá a vtipná teenegerská komedie, nepostrádající inteligenci a jemný humor na rozdíl od mnoha „kanálových" kolegyň, které jsou některými vytýkány dvě dějové roviny, které jsou neprovázané a vypadají jako každá z jiného filmu.

Obrazovka z DVD 

Obrazovka z DVD 

Žánr: Komedie / Drama / Romantický

Země původu: USA

Rok vzniku: 2004

Délka: 104 minut

Původní název: The Girl Next Door

Světová premiéra: 18. února 2004 – USA (Texas Film Festival)

Kinopremiéra v ČR: 16. září 2004

Režie: Luke Greenfield

Scénář: David Wagner, Brent Goldberg, Stuart Blumberg

Produkce: Harry Gittes, Charles Gordon, Arnon Milchan, Guy Riedel, Marc Sternberg, Richard Wenk

Hudba: Paul Haslinger

Kamera: Jamie Anderson

Střih: Mark Livolsi

Kostýmy: Marilyn Vance

Společnost: Regency Enterprises / New Regency Pictures / Daybreak / Epsilon Motion Pictures

Natáčeno: Los Angeles, Kalifornie, USA / Burbank, Kalifornie, USA / College of the Canyons – 26455 Rockwell Canyon Boulevard, Santa Clarita, Kalifornie, USA / Country Club Drive, Long Beach, Kalifornie, USA / Long Beach, Kalifornie, USA / Paramount Ranch – 2813 Cornell Road, Agoura, Kalifornie, USA / Ren-Mar Studios – 846 N. Cahuenga Blvd., Hollywood, Los Angeles, Kalifornie, USA / Santa Clarita, Kalifornie, USA / South Pasadena, Kalifornie, USA / University of Southern California, Los Angeles, Kalifornie, USA

Hrají: Emile Hirsch (Matthew Kidman), Elisha Cuthbert (Danielle), Timothy Olyphant (Kelly), James Remar (Hugo Posh), Chris Marquette (Eli), Paul Dano (Klitz), Timothy Bottoms (pan Kidman), Donna Bullock (paní Kidmanová), Jacob Young (Hunter), Brian Kolodziej (Derek), Brandon Iron (Troy), Amanda Swisten (April), Sung Hi Lee (Ferrari), Ulysses Lee (Samnang), Harris Laskaway (Dr. Salinger), Julie Osburn (Jeannie), Laird Stuart (pan Ruether), Dane Garretson (Ryan Wenger), Richard Fancy (pan Peterson), Catherine McGoohan (paní Petersonová), Josh Henderson (Pep Rally Jock), Nicholas Thomas (Glenn), a další

DVD je "necenzurovaná verze – to co jste v kině neviděli" – mnohem víc sexy než originál, režisérova nesetříhaná verze, kde uvidáte víc scén, více zábavy a hlavně více odhalené kůže!  

Menu DVD 

Údaje o DVD:

Výběr kapitol 

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, 2.0 česky, polsky (lektor), maďarsky, komentář režiséra, komentář herců 

 

Zvukové stopy 

 

Titulky: česky, anglicky, arabsky, řecky, hebrejsky, maďarsky, portugalsky, polsky

 

Titulky 

 

Obraz: barevný PAL 16:9 (1,85:1)

Bonus:

na obalu uvedeno česky – Komentář režiséra Lukeho Greenfielda a herců Emileho Hirsche a Elishy Cuthbert, Dokument – Elishina zkušenost, Film o filmu, Vtipné scény, Vynechané scény s volitelným komentářem režiséra, Sexuální výchova, Trailery (Taxi a The Ringer), Fotogalerie, Videoklip

 

na DVD se nachází –

 

Bonusy 

 

Commentaries

 

Audiokomentáře 

 

– Feature Commentary by Director Luke Greenfield (anglicky)

– Scene Specific Commentary by Emile Hirsch and Elisha Cuthbert (anglicky)

 

Feature Trivia Track: Revealing The Girl Next Door The Eli Experience (7:57 anglicky)

"A Look Next Door" (10:00 anglicky)

Gag Reel (2:40 anglicky)

Deleted and Extended Scenes (anglicky s vypínatelným komentářem režiséra)

 

Vynechané a rozšířené scény 1. část 

 

Vynechané a rozšířené scény 2. část 

 

Still Gallery

Theatrical Trailer (2:18 anglicky)

 

+ Inside Look (trailery z připravovaných DVD Taxi + The Ringer)