North Video – Diabolik – disk 2

Tajemný bojovník v černé masce mrštný jako panter – brilantně ovládá bojová umění a nepoužívá střelné zbraně! To je Diabolik. Druhé DVD animovaného seriálu vychází v pondělí 17. května 2010. Vydává North Video za 49,- Kč.

Dynamický kreslený seriál na motivy úspěšného komiksu ze 60. let od Angely a Luciany Giussani.

Diabolik – hrdina s očima v barvě oceli. Svým vystupováním, výzbrojí a neomezenými prostředky připomíná Jamese Bonda. Při akci má na sobě přiléhavý černý oblek a masku zakrývající jeho obličej. Reaguje s okamžitou mrštností pantera. Nepoužívá žádnou střelnou zbraň,pouze dýku, a k tomu brilantně ovládá bojová umění. Pracuje pro organizaci zvanou Bratrství, kterou řídí jeho otec.

DVD obsahuje 3 epizody:

5. Dvojí agent – 21:06

Detektiv Ginko přistihne gang lupičů, jak rabují obrněný vůz plný peněz. Jednoho banditu se mu podaří chytit, ale pak se situace obrátí a on sám je nečekaně zatčen svými policejními kolegy. Interpol ho obviňuje ze spojení s podsvětím. Zatím jen Diabolik tuší, že ten podraz pochází z dílny Bratrství.

6. Sportovní šance – 21:11

Kalifornie – Beverly Hills, Nevada – Las Vegas, Brazílie – Rio de Janeiro… Dlouhá cesta, kterou podniknou Diabolik a Eva, aby přišli na kloub jedné záhadné sázce. Fotbal je vášnivá hra plná emocí, ale občas i nekalých troků. Mladý fotbalista se stává loutkou v aféře, kterou odhalí Diabolik se svou přítelkyní, a to pomocí dokonalých masek.

7. Moře zlata – 21:11

Moře ropy znamená moře zlata! Ale i úmyslné potopení ropné plošiny někde uprostřed oceánu by mohlo přinést stamilionový zisk! Diabolik se postará o to, aby zmařil zákeřné plány vlastního bratra.

Zadní strana

Žánr: Animovaný / Komiks

Země původu: Francie / Itálie

Rok vzniku: 1999

Délka: 63 minut (63:29) 

Původní název: Saban’s Diabolik

Režie: Jean Luc Ayach

Scénář: Larry Brody, Paul Diamond

Společnost: SIP Animation

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 4:3

Bonus: nejen pro nejmenší