DVD-HIT+ – Prehistoric Park 1

 

A opět je zde něco pro nás, milovníky dokumentů o přírodě. Britský televizní seriál Prehistoric Park (od producentů snímku Putování s dinosaury, který byl oceněn cenami Bafta a Emmy) se dočkal i vydání na DVD. Datum vydání v edici DVD-HIT+ je Intersonicem stanoven na 27. února 2008 Cena 49,– Kč.

 

99.9 % tvorů, kteří kdysi žili na Zemi, již dávno vyhynulo. Představte si, že můžete cestovat zpět časem a všechny opět uvidět. A co když vyhynutí není věčné? A co když je můžeme navrátit zpět do … rezervace…prehistorického parku! Nigel Marven je přesvědčený, že je schopný cestovat časem zpět do doby pravěkých zvířat a zachránit několik pozoruhodných tvorů, které kdy chodili po této zemi. Znovu zachránění tvorové jsou umístěni do prehistorického parku, kde žijí pod dohledem týmu expertů. Ale nic není tak jednoduché, jak to vypadá. První problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Jak si teď poradí odborníci s dvěma nevrlými T-rex teenagery? A proč onemocněl jediný mamut? To vše je velkou výzvou nejen pro odborníky v této brilantní šestidílné sérii.

 

První ze dvou disků obsahuje epizody 1–3 a jako bonus fotogalerii. Epizody 4–6 najdete na dalším disku, který vyjde rovnež v edici DVD-HIT a to v březnu 2008.

 

Výběr epizody 

 

Žánr: dokument
Režie: Karen Kelly, Sid Bennett, Matthew Thompson
Hrají: Nigel Marven, Suzanne McNabb, David Jason, Rod Arthur (vypravěči)

 

Menu DVD 

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, 2.0 česky, 2.0 maďarsky 

Titulky: žádné

 

Nastavení zvuku 

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9, widescreen
Bonus: trailery, fotogalerie
Čas: 144 minut
Přístupnost: 12

Bonus