Špidla Data Processing – Šachy

Dnes ve čtvrtek 20. května 2010 se opět dočkali příznivci logických her pro celou rodinu v podání společnosti Špidla Data Processing, které tentokrát za 49,90 Kč nabízí Šachy

Vylepšete své šachové umění a hrajte ve dvou, proti počítači, nebo hráčům z celého světa. Tato ověřená hra zaručeně pobaví úplné začátečníky i zkušené šachisty.

 

Zvolte si svou úroveň, trénujte a vyhrávejte. Když se vám bude dařit, stanete se neporazitelným šampionem. Ovládněte šachovnici a bavte se!

 

Získejte novou a vylepšenou hru, která skrývá mnoho výhod. Několik herních módů vám umožní vybrat si správný stupeň obtížnosti, nebo se rovnou vrhnout do řešení zapeklitých šachových situací. K vítězství vám pomůže volitelná nápověda, dokonalá grafika a inspirativní hudba. Pojďte na to! Šachová hra ještě nikdy nenabízela tolik zábavy, jako nyní. Mimo obtížnosti si můžete určit také pravidla hry, nebo porovnat své schopnosti s milióny hráčů po celém světě. Během hraní máte možnost debatovat s protihráči a sbírat tak cenné rady od těch lepších. Navíc se dozvíte spoustu informací, které jste o šachách určitě nevěděli! Vstupte do hry právě nyní a skvěle se bavte!

 

Čeká na vás:

– 6 úrovní obtížnosti

– pro začátečníky i zkušené šachisty

– možnost hrát online