North Video – Škola sexu – 9. lekce – Jak překonat problémy s erekcí

North Video ve své sérii DVD pro dospěláky vydává devátý díl výukového cyklu ve středu 27. ledna 2010, za 49,- Kč bude na pultech Škola sexu – 9. lekce – Jak překonat problémy s erekcí. Lepší sex = lepší vztahy, pod vedením nejlepších sexuologů světa. DVD připravil MUDr. Radim Uzel, CSc. 10 tajemství skvělého sexu.

Po dlouhá staletí byla lidská sexualita zahalována rouškou jakéhosi tajemství. Navíc byl lidský intimní život považován za něco neslušného a nemravného. Svobodná společnost odstraňuje tyto nálepky nemravnosti a lidská sexualita začíná být chápána jako přirozená součást života. Je nedílnou součástí osobnosti každého člověka a naplňuje základní lidské potřeby. Plný rozvoj sexuality je proto základem osobního, mezilidského a společenského štěstí. 

 

Konečně dobrá zpráva pro muže, kteří mají problémy s dosažením delší erekce! Vždy existuje cesta, jak pomoci – a naše video vám ji pomůže najít.

 

Čím erekci zlepšit a jak naordinovaz tu správnou léčbu? Přiučte se od párů, vedených zkušenými sexuology, a nalijte si opět "krev do žil"!

 

Dejte sbohem povadlému penisu a zažijte nekonečnou erekci!

Zadní strana obalu 

Údaje o DVD:

 

Délka: 59 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 4:3

Bonus: Autoerotika, Důležité informace