Špidla Data Processing – Dědictví (PC hra)

Ve čtvrtek 8. října 2015 lze zakoupit další z počítačových her společnosti Špidla Data Processing, za 69,90 Kč další napínavá hledačka Dědictví v edici Česko hraje.

Náhoda tomu chtěla, aby se z vyhlídkového letu balónem stalo největší dobrodružství vašeho života. Dokážete zachránit sebe, ale i ty, pro které jste poslední nadějí?

– dlouhá doba hry

– zábavné minihry

– kompletně česky

– nádherná grafika

dedictvi_01

dedictvi_02

dedictvi_03

dedictvi_04

dedictvi_05

dedictvi_06

dedictvi_07

dedictvi_08

Vypadalo to jako nevinná zábava. Vyhlídkový let balónem. Ovšem tato nevinná kratochvíle měla změnit váš život od základů. Vítr vás zavál na krásný, ale zlem strádající neznámý ostrov. Ocitáte se v zemi, kde dříve kralovalo dobro a kde nyní vládne již po několik staletí krutá černokněžnice.

Jak praví legenda, vše se změní, jakmile se z nebes vrátí princezna. A jak to vypadá, legenda se právě začala naplňovat…Porazte zákeřnou uchvatitelku, překonejte nástrahy desítek logických úkolů, miniher a hádanek. Každá z nich je naprosto jiná. A pořádně potrápí vaše mozkové závity.

Jste připraveni podstoupit tuto zkoušku? Vydejte se hned teď do země magie a kouzel. Zábava zaručena!

Zadní strana

Požadavky: Windows XP/Vista/7/8/10, procesor 2 GHz a vyšší, 512 MB RAM, DirectX, 800 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.