North Video – Co je, Andy? 06. DVD

North Video v úterý 15. června 2010 vydává za 49,- Kč pokračování animovaného seriálu Co je, Andy? V prodeji bude šestý disk. Inspirace pro začínající i pokročilé puberťáky.  

Kanaďané, jak všichni víme, mají zvláštní smysl pro humor. Kanadský puberťák Andy Larkin má ze všeho nejraději vypečenou zábavu, kterou také důkladně a s nadšením vymýšlí. Je to opravdový nadšenec, a veškerý svůj čas a energii věnuje právě žertům, což občas dohání jeho sousedy, kantory a náhodné oběti k zoufalství. Kdo dokáže přeměnit nudný večírek v opravdovou show, z místního hezouna a nafoukance udělat blbečka, a ještě se stihne zakoukat do krasavice Lory? No přece Andy!

 

Disk bude obsahovat 3 epizody:  

 

18. Veselý chaos (24. epizoda – Merry Chaos – Christmas episode – 1. prosince 2001) – 21:30

Vánoce jsou svátky klidu, jenže tahle představa se Andymu ani trochu nezamlouvá. A tak si kvůli jeho vtípkům obyvatelé městečka ani o Vánocích příliš klidu neužijí.

 

19. Děsivé věci (25. epizoda – Very Scary Stuff – 9. listopadu 2001) – 21:30

Městem obchází strach, Andy se totiž dal na strašení! Když mu Jen tvrdí, že má pro strach uděláno, pomůže si Andy několika osvědčenými filmovými triky.

 

20. Odpovědi (26. epizoda – The Answers – 8. prosince 2001) – 21:30

Vtipálek Andy se na vlastní kůži přesvědčí, že každá švanda něco stojí. Jeho nový test hledá odpovědi na spletité otázky všehomíra, ale nakonec zůstane otázka jediná: Kde jsou mé spoďáry?

Zadní strana obalu 

Žánr: Animovaný / Rodinný 

Země původu: Kanada

Rok vzniku: 2001- ???? 

Délka: cca 20 minut každý díl 

Původní název: What’s with Andy?

Scénář: Nisha Muire, Adam Cohen, Andy Griffiths, Rick Groel, Michelle Lamoreaux, Robert Lamoreaux, Kat Likkel, Michael Maler, Joseph Purdy, Ford Riley, Tom Sheppard

Produkce: Andrew Makarewicz

Společnost: CinéGroupe

Údaje o DVD:

Délka: 63 minut (64:29)

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky 

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 4:3

Bonus: Trailery (Diabolik, Iron Man, Závody Nascar, X-Men, Spider-Man Unlimited)