North Video – Škola sexu – 30. lekce – Jak udržet partnerskou touhu

North Video ve středu 23. června 2010 vydává za 49,- Kč poslední DVD cyklu pro dospěláky a vychází Škola sexu – 30. lekce – Jak udržet partnerskou touhu. Lepší sex = lepší vztahy, pod vedením nejlepších sexuologů světa. DVD připravil MUDr. Radim Uzel, CSc.

Po dlouhá staletí byla lidská sexualita zahalována rouškou jakéhosi tajemství. Navíc byl lidský intimní život považován za něco neslušného a nemravného. Svobodná společnost odstraňuje tyto nálepky nemravnosti a lidská sexualita začíná být chápána jako přirozená součást života. Je nedílnou součástí osobnosti každého člověka a naplňuje základní lidské potřeby. Plný rozvoj sexuality je proto základem osobního, mezilidského a společenského štěstí. 

 

Toužíte po tom, aby vás partner miloval a zbožňoval jako na začátku dlouholoetého vztahu? Přejete si, aby vás partnerka sváděla častěji, aby se zvýšila její erotická touha?

 

V poslední lekci unikátní edice Škola sexu vám poradíme, jak zvýšit vzájemnou partnerskou touhu i po mnoha letech společného sexu.   

 

Zadní strana obalu 

Údaje o DVD:

 

Délka: 62 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 4:3

Bonus: Důležité informace