Špidla Data Processing – Behemoth: Sběratelská edice (PC hra)

Ve čtvrtek 4. února 2016 už zase rovnou sběratelská edice další z počítačových her společnosti Špidla Data Processing, za 99,90 Kč tentokrát hledačka Behemoth.

Hororová hledačka s temnou atmosférou

Bonusový příběh a hraní navíc

Trofeje za dobrou hru

Grafické návrhy

Tapety

Hudba

Mnoho dalšího bonusového obsahu ze hry navíc

behemoth_01

behemoth_02

behemoth_03

behemoth_04

behemoth_05

behemoth_06

behemoth_07

behemoth_08

Profesor Ashmire měl asi největší zásluhu na to, že jste i přes nepřízeň osudu prožili šťastné dětství. Staral se o vás jakoo vlastní dítě, i když jste svou pravou rodinu nikdy nepoznali. Brzy všal nstal čas vydat se do světa na zkušenou a tak i vy opouštíte váš jediný domov. Od té doby uteklo už mnoho let.

Když v tom jednoho dne začnete mít neodbytný pocit, že se profesorovi přihodilo nějaké neštěstí. A tak neprodleně vyrážíte zpět na cestu domů. Zde se jen potvrdí vaše nejčernější obavy. Profesor již není mezi živými. Nicméně váš šestý smysl vás varuje, že váš milovaný profesor rozhodně nezemřel přirozenou smrtí. Vydáváte se proto pátrat po jeho osudu, Podaří se vám zjistit, co se profesorovi stalo a c skutečně způsobilo jeho smrt? Zahrajte si na detektiva v této zábavné hledačce! Překonejte všechny hádanky a vyřeště úkoly, které na vás při odhalování příběhu čekají“ Pojďte s námi prožít tento neuvěřitelný příběh!

Sběratelská verze hry obsahuje bonusový příběh navíc. Na co se můžete těšit?

Po odvrácení hrozby příchodu nezkrotného démona Behemotha na náš svět upadá hlavní hrdinka do kómatu. Ocitá se v prapodivném snu a zjišťuje, že je jen jedna cesta pryč skrze nekonečnou řadu dveří. Za každými z nich se nachází jedna její noční můra. Musí tedy překonat své strachy a dostat se přes jednotlivé dveře až na konec cesty, kde jí čeká důležité probuzení. Pomůžete ji v nejtežší bitvě jejího života?

Zadní strana