Interdomino Kids – Miss Mallard zasahuje 1.

Dnes 29.2. se na pultech objevila nečekaně novinka z produkce společnosti InterDomino s podtitulem Kids. Za 39,– Kč můžete pořídit titul Miss Mallard zasahuje 1.

Slečna Mallard není žádná šarlatánka. Je to velice odvážná kachna, která se nezastaví před ničím, dokud nedopadne provinilce. Je tvořivá a vynalézavá. Její křídla dokáží proměnit vlásenku, slunečník nebo kapesník v netradiční vyšetřovací pomůcky. Slečna Mallardová odhaluje stopy, řeší podezřelé případy a zabraňuje katastrofám. Je úplně jedno, zda se jedná třeba o tajemný zločin, beztak ho pokaždé vyřeší v rekordním čase.

Jde o televizní sérii se světoznámým „ducktectivem“, která se přestěhovala i na DVD. Autorem knižní předlohy je Robert M. Quackenbush (to jméno zní až podezřele).

Není důležité, kudy chodí Miss Mallard a její synovec, inspektor Willard Widgeon, nevyhnutelně vždy narazí na napínavý případ. Miss Mallard ale všechno vyřeší. Fascinující vynalézavostí objasní stopy, podezřelé nehody a záhadné katastrofy.

DVD obsahuje 4 příběhy:

1. Ztracení v Amazónii – Jedna zapadlá laboratoř v džungli… jeden ztracený vědec… jeden tajemný vzorec… karneval v Riu… záhadný kmen… Tyto stopy vedou Miss Mallard a Willarda do Amazónie. Doufají, že najdou ztraceného kamaráda.

2. Taxíkem za spiknutím – Miss Mallard přijede do Londýna navštívit synovce Willarda. Willard právě dělá na špionážním případě. Případ začíná neškodnou cestou taxíkem a končí dortem zdobeným tajemným vzkazem.

3. Lanovkou za katastrofou – Miss Mallard se chce setkat s Willardem ve Švýcarsku, ale zabrání jí v tom nečekaná sněhová bouře. Zatímco Miss Mallard cestuje lanovkou, stane se svědkem jedné loupeže. Lyžařské stopy v čerstvém sněhu ji zavedou k vyřešení záhady.

4. Rikšou za hororem – Rikša, který vezl Miss Mallard a Willarda, srazil jednoho chodce. Tím začne řada záhad v Hon-Kongu. Poplašná zpráva o tajfunu ochromí dopravu a převrátí celý přístav vzhůru nohama. Ale všechno je součástí jednoho ďábelského plánu. (délka 96 min.)

Žánr: Animovaný / pohádka
Původní název: Miss Mallard Mysteries – Miss Mallard Rides To The Rescue