North Video – Škola sexu – 18. lekce – Zakázaná slast: Onanie

North Video přichází s pravidelným DVD pro dospěláky, ve středu 31. března 2010 za 49,- Kč je možno zakoupit další díl výukového cyklu Škola sexu – 18. lekce – Zakázaná slast: Onanie. Lepší sex = lepší vztahy, pod vedením nejlepších sexuologů světa. DVD připravil MUDr. Radim Uzel, CSc. 

 

Po dlouhá staletí byla lidská sexualita zahalována rouškou jakéhosi tajemství. Navíc byl lidský intimní život považován za něco neslušného a nemravného. Svobodná společnost odstraňuje tyto nálepky nemravnosti a lidská sexualita začíná být chápána jako přirozená součást života. Je nedílnou součástí osobnosti každého člověka a naplňuje základní lidské potřeby. Plný rozvoj sexuality je proto základem osobního, mezilidského a společenského štěstí. 

 

Věříte také na pověry, že když se budete věnovat masturbaci, přijdete o zrak nebo dokonce zešílíte? A jak často je normální onanovat a kde?  

 

Možná vás napadá spousta otázek, na které v tomto díle dostanete odpověď.

 

Dopřávat si "vlastnoruční potěšení" je v 21. století považováno nejenom za zcela normální, ale dokonce i zdraví prospěšné. Ukážeme vám tedy zajímavé triky a pomůcky, díky kterým své tělo lépe poznáte a zažijete ty nejslastnější pocity!

Zadní strana obalu 

Údaje o DVD:

 

Délka: 65 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 4:3

Bonus: Není větší lásky, Důležité informace