DVD edice magazín speciál – To nejsem já, to je on!

Dnešní den jsme již jednou psali o herci Pierru Richardovi v souvislosti s filmem Velký blondýn s černou botou, který se prodává v Levných knihách. Posledním titulem z nabídky DVD edice magazínu speciál ze 7. března 2008 je další z komedií tohoto všestraného herce. Film se jmenuje To nejsem já, to je on! a stojí 49,– Kč.

Protože se jedná o DVD pocházející z Intersonicu, budete muset nejprve přetrpět pár upoutávek (Sexy párty 2, Holky v Balíku, Krycí jméno: Cleaner), které se nedají přeskočit. Pak vás již čeká samotný film.

Pierre (Richard) je nadaný scenárista, ale nedokáže se prosadit. Takže to, co vymyslí a napíše, podepíše svý jménem slavný Georges Vallier, který je nudný už na první pohled. Jen těžko by sám dokázal vymyslet jediný gag, na kterém založil svou slávu. V Paříži je právě slavný italský herec Aldo Barazutti (kdo jiný, než Aldo Maccione) a shodou okolností se s Pierrem seznámí na jednom večírku. Pierre se mu představí jako Georges Vallier. Konec konců, proč ne. Vždyť Vallier je vlastně Pierre, který by bez něho neexistoval. Aldo je nadšen, navrhne slavnému scenáristovi, aby s ním odjel do Tunisu, kde by pro něj napsal film. Pierre netuší, že psaní scénáře je pouhou záminkou, aby mohl Aldo uniknout od své dominantní žárlivé italské manželky a strávit čtrnáct dní se svou milenkou. Než se naděje, ocitne se s Aldem a Valérií v jednom tuniském paláci obklopen pouští, dromedáry a… a skutečným Goergesem Vallierem, který si pro svou dovolenou vybral právě stejný hotel.

Žánr: komedie
Originální název: C’est pas moi, c’est lui

Délka: 90 minut
Rok vzniku: 1980
Hrají: Pierre Richard, Aldo Maccione, Danielle Minazzoli, Annette Poivre
Menu DVD
Údaje o DVD:
 
Volba kapitol 

Zvuk: Dolby Digital 1.0 francouzsky, 2.0 česky 
Titulky: česky

Nastavení zvuku a titulků 
Obraz: barevný PAL DVD5 16:9
Bonus: fotogalerie
Bonus