Interdomino Kids – Miss Mallard zasahuje 2.

Dnes, 7. března 2008, se na pultech zcela stejně nečekaně jako minule objevilo pokračování titulu Miss Mallard zasahuje, tentokrát s pořadovým číslem 2. Cena zůstala stejná, 39,– Kč.

DVD obsahuje další 4 příběhy:

1. Vyhrabávat neštěstí – Skupina archeologů při vykopávkách v Americe objeví Ztracené město, které je zakleté. Naštěstí Miss Mallard a Willard patří také ke skupině archeologů, a ukázalo se, že Ztracené město ani není doopravdy ztracené.

2. Podmořské zlo – Australská potápěčská dovolená se stane vážným problémem, když Miss Mallard přijde na to, že někdo zničil velký korálový útes. Ale kdo to byl a proč? Aby záhadu vyřešili, pokračují v pátrání pod vodou. Najdou neuvěřitelné podmořské město.

3. Teror na scéně – Miss Mallard a Willard přijeli do Paříže, aby viděli umělce, kteří přednáší v dobových kostýmech. Ale představení se nekoná, protože legendární zloděj unese hlavního představitele. Co může chtít dělat zloděj diamantů s dobovým kostýmem?

4. Na bicyklu za podvodem – Kvůli nehodě v Holandsku se Miss Mallard a Willard ocitnou na poli uprostřed pašerácké vesnice. Zatímco Willard hledá svou tetu, Miss Mallard vypátrá pašerácké tajemství a zachrání také celé Holandsko.

Vzhledem k tomu, že celkový počet epizod 1. sezony je (snad) 13, lze očekávat i další pokračování…

Údaje o DVD:

Žánr: Animovaný / pohádka
Délka: 96 min.
Původní název: Miss Mallard Mysteries


Krátká zvuková ukázka z filmu Miss Mallard zasahuje 2.: