North Video – Král dinosaurů 25. DVD

North Video ve čtvrtek 19. srpna 2010 přináší za 69,- Kč poslední, dvacáté páté pokračování série Král dinosaurů s novými, u nás dosud neuvedenými epizodami. I toto DVD bude vybaveno bonusem – další částí Dinokvarteta uvnitř obalu. Sbírku i tentokrát obohatí hrací karty a to poslední, osmá sada. Na kartách budou Futabasaurus, Iguanodon, Majungasaurus, Allosaurus. Jedině D-Team může zachránit dinosaury na kartičkách! 

 

Max, Rex a Zoe jsou skupinou přátel známou jako D-Tým. Jediné na co myslí je přátelství a zábava, to se však zmení v okamžiku, když v lese najdou tři fosílie a přitom se jim podaří pomocí záhadných karet oživit dinosaura.

 

Dřív, než si to stačí uvědomit, je D-Tým vyslán na záchranu prehistorických dinosaurů, kteří jsou věznění v podobě karet tajemnou organizací Alpha Gang. Skupina, která posbírá všechny karty jako první, se stane králem dinosaurů. Neuvěřitelné příhody s prehistorickými dinosaury mohou začít!

 

Ukázka hracích karet 

 

Ukázka hracích karet 

 

Při putování za dinosaury jste s Maxem, Rexem a Zoe prožili spoustu dobrodružství a seznámili se s desítkami exotických tvorů, kteří kdysi žili na planetě Zemi. Dnes vám nabízíme tři závěrečné epizody seriálu, ve kterých nás čeká loučení. Naši přátelé naposledy usedají do stroje času a vracejí se do současnosti s příjemným pocitem, že pro záchranu dinosaurů, zakletých do magických kartiček, udělali opravdu maximum. 

 

Ukázka hracích karet 

 

DVD obsahuje 3 epizody:

 

77. Hledání posledního kosmického kamene (The Search for the Last Cosmos Stone / ブラックコスモストーン争奪戦) – 20:58 – 17. srpna 2008 – Apatosaurus, Cryolophosaurus

78. Boj o kosmické kameny (Clash for the Cosmos Stones / 黒い翼竜) – 21:02 – 24. srpna 2008 – ? 

79. Osud vesmíru (Fate of the Cosmos / バイバイ恐竜 オレの友だち) – 21:20 – 31. srpna 2008 – ?

 

Zadní strana obalu 

 

Žánr: Animovaný

Země původu: Japonsko

Rok vzniku: 2007

Délka: 79 epizod po cca 22 minutách

Původní název: Dinosaur King / Kodai Ōja Kyōryū Kingu / 古代王者 恐竜キング Dキッズアドベンチャー

Režie: Katsuyoshi Yatabe

Koncept: Kenji Sugano (Sega)

Postavy: Masayuki Hiraoka

Dohled: Yasushi Hirano, Masakazu Hishida

Umělecká režie: Toshihisa Koyama, Yukiko Ogawa

CGI režie: Kiichiro Inoue

Produkce: Kenichi Kawamoto (NagoyaTV), Teruaki Mimatsu (ADK), Youichi Watanabe (Sunrise), Shinji Maio (Sega), Hidetaka Ikuta (ADK), Hisaya Nozaki (NagoyaTV), Masayuki Ozaki (Sunrise)

Hudba: Yuko Fukushima

Kamera: Takashi Suehiro

Zvuk: Wataru Idachi

Střih: Kumiko Sakamoto

Společnost: Asatsu DK / Nagoya Broadcasting Network / Sega / Sunrise

Údaje o DVD:

 

Délka: 60 minut (63:20)

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky   

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 4:3

Bonus: nejen pro nejmenší, hrací karty Dinokvarteto