AdvantAge Film – Quantum Apocalypse

Poprvé po prázdninách se ozývá i AdvatageFilm, nabízející dosud především televizní kousky z katalogu MagicBoxu. Překvapivě v době, kdy ostatní přecházejí z pošetek k digipackům a ceny posouvají stále výš a dál, je aktuální film Quantum Apocalypse za 49,- Kč právě v papírové pošetce.

Skupina talentovaných astrologů se ocitne v závodě s časem o záchránu Země, když zjístí, že se kometa nečekaně obrátí na naši modrou planetu. Pokud hrdinové nenajdou během několika dní řešení, život na planetě může přestat existovat.

Při kvalitách filmu se zvolené ceně nelze divit, na imdb.com dílko nedosáhlo na 30 procent, na csfd.cz se dokonce dočkalo jen 15: Nelze doporučit ani milovníkům céčkových propadáků. Stačí vidět prvních 10 sekund a je jasno. Tvorbou obálky se vyčerpala jakákoli invence tvůrčího týmu.

Zadní strana obalu 

Žánr: Sci-fi

Země původu: USA

Rok vzniku: 2010

Délka: 91 minut

Původní název: Quantum Apocalypse

Světová premiéra: 24. února 2010 – USA

Režie: Justin Jones

Scénář: Leigh Scott

Produkce: Kenneth M. Badish, Ewerhard Engels, Nick Everhart, Rhett Giles, Justin Jones, Leigh Scott, Roland Zelles

Hudba: Miles Hankins

Kamera: Steven Parker

Střih: Kristen Quintrall

Kostýmy: Elizabeth Haynes

Společnost: Bullet Films / Rolize GmbH & Co.

Natáčeno: LITE Center, Lafayette, Louisiana, USA / Lafayette Consolidated Goverenment, Lafayette, Louisiana, USA / Lafayette High School, Lafayette, Louisiana, USA / Lafayette, Louisiana, USA

Hrají: Rhett Giles (Terry), Stephanie Chaves-Jacobsen (Lynne), Gigi Edgley (Trish), Kristen Quintrall (Lindsey), Peter Jurasik (prezident Scott), Jenna Craig (Samantha), Jack Ainsworth (hlasatel #2), Dean N. Arevalo (Dr. Rhodes), Shirly Brener (slečna Taylorová), Marcus Lyle Brown (Carson), Kyle Russell Clements (Sean), Ted Ferguson (pan Clarke), Ron Flagge (generál Rodgers), Erica Fox (Erica), Collin Galyean (Tom), Elliott Grey (Randy), Lara Grice (Margaret), Stuart Lafferty (Leo), Andre Le (bezpečnostní důstojník Ross), Jerry Leggio (Dr. Zulkowski), Christy Leichty (Irka), David Martinez (vědec NASA), Marel Medina (Frank Herbert), Angela Meredith (Rosalind), Randy Mulkey (Ben), Lauren Norfleet (Whitney), Dále Pierrottie (Earl), Bill Posley (ředitel), John Prince (šerif Hastings), Sharlene Ruffino (hlasatel), Amol Shah (Dr. Sadoughian), Robert Sidman (Dudley), Jabari Thomas (teenager), Jordan Turnage (tajný agent), Todd Voltz (Rex), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9 (podle imdb.com 1,85:1)

Bonus: Připravujeme (trailer: Fridrich Barbarossa)