Vapet dětem – Roztomilý mazlíček

 

Sobotní Vapet dětem bude opět hraný, opět se zástupcem říše živočišné, od stejného režiséra a stejného scénaristického tandemu. 29. března 2008 se dočkáme titulu Roztomilý mazlíček za obvyklých 38,- Kč. 

 

Dvě malé sestry Sal a Ray žijí v dětském domově a obě mají svá velká přání. Sal by si moc přála pejska a Ray zase nejvíc ze všeho touží po domově a rodině. Štěstí se na ně usměje a v jeden den se oběma jejich sny splní. Sal najde v lese opuštěné štěně, a to opravdu pořádné, a navíc jsou v ten samý den obě holčičky adoptovány. Jak se jim ale podaří propašovat jejich nového psího kamaráda do domu, na kterém je napsáno PSŮM VSTUP ZAKÁZÁN? Zvláště pokud je pejsek poněkud větších rozměrů… Užijte si spolu s nimi spoustu dobrodružství a veselých příhod!
 

 

Žánr: Rodinný / Komedie
Země původu: USA
Rok vzniku: 2004
Délka: 83 minut
Původní název: Chestnut: Hero of Central Park
Slovenský název: Roztomilý maznáčik
Světová premiéra: 21. října 2004 USA, Hearland ilm Festival
Režie: Robert Vince
Scénář: Anna McRoberts, Anne Vince
Produkce: Wolfgang Esenwein, Kevin Kasha, Anna McRoberts, Dieter Stempnierwsky, Michael Strange, Anne Vince, Robert Vince, Bob Weinstein, Harvey Weinstein
Hudba: Brahm Wenger
Kamera: Arthur E. Cooper
Studio: Miramax Films
Natočeno: Vancouver- Kanada
Hrají: Makenzie Vegaová (Sal), Abigail Breslinová (Ray), Christine Tucciová (Laura Tomleyová), Justin Louis (Matt Tomley), Irene Olga Lópezová (Rosamaria), Barry Bostwick (Thomas Trundle), Ethan Phillips (Marty), Maurice Godin (Wesley), Fred Ewanuick (Kosh), Margot Bernerová (Annie), Tony Alcantar (Chef), Jessica Amleeová (Mary), Chad Cole (policejní důstojník), Kelly Herron (naštvaný podnikatel), Irene Karasová (Marta), Karina Mackenzieová (nevěsta), Jamie Payton (policejní důstojník), Scott Watson (detektiv Benneson), Rita Woodman (policejní důstojník)

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky
Titulky: česky
Obraz: 16:9
Bonus: ne