GoCrazy – Snipers

Sice dodnes na pultech nikdo neviděl ani předchozí slibovaný film, přesto GoCrazy slibuje na svých webových stránkách další. Ve středu 29. září 2010 to měly být Snipers. Jediné, co o něm vydavatel sděluje, je skutečnost, že jde o akční drama z Malajsie z roku 2001. Ovšem po velmi dlouhé době vyšel film zcela jiný, jen s mírně podobným českým názvem Sniper.

Podle těchto sporých údajů by se snad mělo jednat o film, o němž na imdb.com hlasovalo celých 9 diváků. Údajně jde o trojici příběhů:

01: Osamělý bývalý sniper a zabiják Ah Loong se spřátelí s prodejcem červené fazolové polévky a snaží se vykoupit svou násilnou minulost.

 

02: Steve, zaostalý čínský dělník, je posedlý, když najde speciální prototyp pušky, která patřila Ah Loongovi.

 

03: Majitel restaurace Ismail, gambler mající dluhy, je nucen se bránit, když je nemůže vyrovnat. O pomoc proti zločineckému bossovi, panu Hishamovi, požádá svého staršího bratra Karima, který kvůli tomu přijme zakázku na atentát.

Příběhy spojuje postava tajemného charismatického dealera zbraní a střelce, který vlastní smrtící zbraň.

Žánr: Akční / Drama

Země původu: Malajsie

Rok vzniku: 2001

Délka: ? minut

Původní název: Snipers

Světová premiéra: 9. dubna 2001 – Malajsie

Režie: James Lee

Scénář: James Lee

Produkce: Vernon Adrian Emuang, James Lee, Amir Muhammad, Sylvia Tan

Hudba: Eric Kok & Jaya

Kamera: Johnny Kok

Střih: Jimmy L. Ishmael

Společnost: Artsee.net / Doghouse Seventy-Three

Natáčeno: Kuala Lumpur, Malajsie

Hrají: Tan Eng Heng (Ah Loong), Pang Khee Teik (Steve Tan), Huzir Sulaiman (Ismail), Sue Ann Gooi (Ah Ling), Chew Kin Wah (Ah Wai), Paul Lau (střelec), Merissa Teh (Linda), Ernie Chen (Desmond), Kher Cheng Guan (Stevův šéf), Kee Thuan Chye (Stevův otec), Anitha Abdul Hamid (Anita), Eric Kok (Road Bully), Sharaad Kuttan (Karim), Ahmad Ramzani Ramli (pan Hisham), Andre D‘ Cruz (aktivista), a další

Údaje o DVD neznámé:

Zvuk:

Titulky:

Obraz:

Bonus: