DVD edice – Pistolník

Pokud se nestane žádný zázrak, pak i poslední známý ohlášený titul DVD edice s neznámým konkrétním datem ponese značku Top film. Je jím Pistolník za 49,- Kč. V městečku na starém západě je spravedlnost slepá. Vyšlo v úterý 23. listopadu 2010.

Michael Atherton je svědkem, jak tři muži mučí prostitutku Wendy. Všechny je zastřelí a Wendy odveze do města. Vince, muž, který nechal Wendy zbičovat, se dozví, že unikla. Zuří a pošle své muže, aby dopadli Wendy i jejího zachránce.

Vince se zatím ve městě dostane v saloonu, kde zapíjí svůj úspěch, do konfliktu s místními. Pomůže mu chlapík Kyle, který městem jen projíždí. Šerif ho nakonec požádá o pomoc při boji s místním gangem. Michael ale odmítá a chystá se k odjezdu.

Vincovi muži jsou úspěšní, Michaela najdou a nabízejí mu, že pokud se vzdá a odejde z města, nic se mu nestane. Ten odmítá a nastane divoká přestřelka mezi bandity na jedné straně a Michaelem, šerifem a několika pomocníky na druhé straně.

Vincovým mužům se ale podaří zajmout Wendy. Michaelovi tak nezbývá, než se vzdát. Podaří se mu přežít? Osud Wendy a obyvatel celého městečka teď leží v rukou Michaela. Podaří se mu zlikvidovat chladnokrevné zabijáky?

Ani tady sebemodřejší značka nepomůže přeskočit béčkovou laťku – 45 procent v zahraničí, u nás 55: Dudikoff je pořád Dudikoff, i když baští spaghetti westerny.

Zadní strana obálky 

Žánr: Western

Země původu: USA

Rok vzniku: 1997

Délka: 90 minut

Původní název: The Shooter

Režie: Fred Olen Ray aka Ed Raymond

Scénář: Tony Giglio

Produkce: Ashok Amritraj, Alan B. Bursteen, William B. Steakley, Andrew Stevens

Hudba: Deeji Mincey, Boris Zelkin

Kamera: Gary Graver

Střih: Brett Hedlund

Kostýmy: Jonathon Fletcher

Společnost: Amritraj – Stevens Entertainment / Cabin Fever Entertainment / Royal Oaks Entertainment Inc.

Natáčeno: Melody Ranch, Santa Clarita, Kalifornie, USA / Sable Ranch – 25933 Sand Canyon Road, Santa Clarita, Kalifornie, USA / Vasquez Rocks, Vasquez Rocks Natural Area Park – 10700 W. Escondido Canyon Rd., Agua Dulce, Kalifornie, USA

Hrají: Michael Dudikoff (Michael Atherton), Randy Travis (Kyle), Valerie Wildman (Wendy), Andrew Stevens (Jacob), William Smith (Jerry Krants), Eric Lawson (Paul), Robert Donovan (Pete), Cal Bartlett (šerif), Hoke Howell (Duncan), Libby George (Gina), Matthew R. Anderson (Casey), Peter Sherayko (Ed), Bill Langlois Monroe (Vince), Ryan Latshaw (Darien), Marc Vahanian (Tyler), Robert Connell (vyšetřovatel), Neil Delama (Otis), James Assi (barman), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL 16:9

Bonus: