North Video – Bernard sportovcem 1

Nějak už nejsem v té správné věkové kategorii, slogan „Nová řada populárního dětského seriálu“ nemohu komentovat. Na dětské pořady už (a ještě) sám nekoukám, nekoukám ani s nikým jiným (už nemáme doma zrovna dětičky, co by sledovaly Studio Kamarád), takže Bernarda neznám, ať je jak chce populární. North Video nicméně nabídne podle aktualizovaného plánu ve středu 3. listopadu 2010 DVD Bernard sportovcem 1 za 69,- Kč. 52 nových příběhů plných švandy!

Bernard je určitě nejlegračnější polární medvěd na světě, jakého jste kdy viděli! V království věčného sněhu zatoužil po civilizaci a vydal se do světa. Se svými kamarády, tučňáky Evou a Lloydem, pejskem Goliášem a ještěrkou Zackem, se neustále pouští do nových bláznivých dobrodružství. Protože trochu přibral na váze, rozhodl se sportovat – chodí do posilovny, hraje fotbal, zkouší boxovat… Pokaždé to však končí švandou, co vás rozesměje až k slzám!

Na DVD přinášíme prvních 26 příběhů medvídka Bernarda! Dá-li se věřit zahraničním zdrojům, každá epizoda má 3 minuty a je beze slov.

Zadní strana obálky

Žánr: Animovaný / Dětský

Země původu: Francie / Jižní Korea / Španělsko

Rok vzniku: 2004

Původní název: Bernard

Režie: Claudio Biern Lliviria, José Luis Ucha

Produkce: Natalie Altmann, Claudio Biern Boyd, Carlos Biern, Kwang-Deok Kim, Kwang-Hoi Kim, Javier Robles de Acuna, Gilles Romele

Hudba: Óscar Maceda Rodríguez

Společnost: BRB Internacional S.A. / EBS Productions / M6 Métropole Télévision

Údaje o DVD:

Délka: 90 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný 16:9 (podle imdb.com 1,78:1)

Bonus: