Amercom – Hercule Poirot DVD 39

11. června 2010, což je jen tak mimochodem pátek, vychází další DVD z řady Hercule Poirot od vydavatelství Amercom. Za cenu 69,90 Kč je možné si pořídit disk s číslem 39 a filmem Čas přílivu.

Když si milionář Gordon Cloade vezme mladičkou vdovu Rosaleen, sjíždějí se k němu příbuzní, aby se s ní seznámili. V domě však dojde k výbuchu, který přežijí jen Rosaleen a její bratr David. Ten postupně zcela ovládne Rosaleen i její majetek a zbylí členové rodiny Cloadeových jej za to nenávidí. Během návštěvy rodinného přítele Hercula Poirota se navíc objeví i údajný Rosaleenin první manžel, jenž byl dávno prohlášen za mrtvého…

Hercule Poirot je opět namluven Jaromírem Medunou, jak je v dabingu z Primy zvykem. A navíc se nám přestěhoval do nového bytu, kde má vše podle svých představ – hranaté.

Žánr: krimi/detektivní

Země původu: Velká Británie

Rok vzniku: 2005

Délka:  94 minut

Původní název: Taken at the Flood

Režie: Andy Wilson

Produkce: Trevor Hopkins

Kamera: Sue Gibson BSC

Hrají: David Suchet (Hercule Poirot), Jenny Agutter (Adela Marchmont), Patrick Baladi (Rowley Cloade), Eva Birthistle (Rosaleen / Eileen), Elliot Cowan (David Hunter), Amanda Douge (Lynn Marchmont), Penny Downie (Frances Cloade), Richard Durden (Pebmarsh), Claire Hackett (Beatrice Lippincott), Richard Hope (Harold Spence), Celia Imrie (Kathy Cloade), Nicholas Le Prevost (major James Porter), Tim Pigott-Smith (dr. Lionel Cloade), Elisabeth Spriggs (paní Leadbetterová), Pip Torrens (Jeremy Cloade), Tim Woodward (Enoch Arden / Charles), David Yelland (sluha George), Martha Barnett („pravá" Rosaleen) a další.

 

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky, polsky (lektor), anglicky

Titulky: české, polské

Obraz: barevný PAL DVD5 16:9