Hera – Sobotní škola pečení

Řada výrobců potravinářských produktů se snaží upevnit si své postavení na trhu a zvýšit zisky tím, že zákazníky poučí o možnostech svých výrobků. Dobrým způsobem prezentace je samozřejmě i DVD. A nejlepší forma reklamy je ta, kterou zaplatí zákazník. Vydávání kuchařek na DVD také není ničím novým. Sobotní škola pečení vychází na DVD včetně tištěné kuchařky v úterý 6. listopadu 2007. Cena 99,– Kč.

Kuchařka „Hera Sobotní škola pečení“, vznikla v rámci stejnojmenného projektu, uskutečněného v roce 2007 v osmi dětských domovech: v Budišově nad Budišovkou, Nechanicích, Praze, Písku, Pyšelech u Prahy, Šumperku, Ústí nad Labem a Zlíně. V sedmi lekcích pronikali zájemci z řad veřejnosti společně se svými dětmi a dětmi z dětských domovů do tajů cukrářského řemesla.
Pečení a vaření k domácí pohodě neodmyslitelně patří. I když na druhou stranu je fakt, že díky neustále se zvyšujícím cenám základních surovin potřebných pro pečení, se stává spíš luxusem. Není rodina, ve které by netradovaly vyhlášené pochoutky a speciální recepty.
Tato kuchařka Vám přináší výběr základních receptů pro snadné a rychlé domácí pečení. Recepty pro Vás vybrala a sestavila cukrářka Pavlína Berzsiová, nositelka řady domácích i mezinárodních profesních ocenění, která Vás společně s patronkou projektu, herečkou Peterou Špindlerovou, provede jejich přípravou.
Recepty jsou jednoduché, z dostupných potravin, vhodné pro každou příležitost: tradiční pečení pro nedělní stůl, vánoční cukroví, narozeninové dorty, ale i slané záviny či pizza. Pokud rádi pečete s dětmi či pro děti, tato kuchařka bude pro Vás jistě dobrým pomocníkem a rádcem. Z Vašeho pečení se stane zábava a veselá hra pro celou rodinu.
V kuchařce najdete: ZÁVINY: jablečný závin, ořechový závin, špenátový závin se šunkou, SUŠENKY: margaretky, cookies, kakaové sušenky, KOLÁČE: bublanina, koláč z plechu, sypaný koláč, DORTY: jahodový dort, nepečený dort, muffiny, SLANÉ PEČIVO: rohlíky, sýrové řezy, pizza, TRADIČNÍ: vánočka, buchty, bramborová bábovka, CUKROVÍ: oříšková srdíčka, čokoládové piškotky, vaflové hvězdičky.
DVD je baleno v průhledné fólii společně s kuchařkou – sešitem o rozměru 13×17 cm. Sobotní školu pečení můžete zakoupit od 6.11.2007 u prodejců tisku, ve vybraných Hypernovách, na firemní infolince výrobce Hery nebo na jejich stránkách. Ať v září či v dubnu, bez Hery blbnu!