North Video – To nejlepší z Animáčku – DVD 4

North Video nabídne ve středu 17. srpna 2011 již počtvrté směsku ukázek dříve vyšlých příběhů z řady To nejlepší z Animáčku – DVD 4 za 69,- Kč. 120 minut zábavy! 

V dnešním výběru toho nejlepšího z Animáčku se nejprve podíváme do malého kanadského městečka, kde žije nenapravitelný vtipálek a věčný puberťák Andy, který svému okolí připravuje jednu vylomeninu za druhou. Pak se vám představí kapitán Flamingo, který chce pomáhat slabým a bezbranným a je připraven čelit se svou věrnou kamarádkou Alžbětou jakémukoliv nebezpečí a ještě si při tom užít spousty legrace. Dalším naším hrdinou je Raplík, kterému se smůla doslova lepí na paty. Každou chvíli ho něco málem rozmačká, roztrhne nebo na něj spadne… Ale nebojte se, kocour Raplík to pokaždé zachrání nějakou vtipnou situací.

Co je, Andy?

Kanadský puberťák Andy Larkin má ze všeho nejraději vypečenou zábavu, kterou také důkladně a s nadšením vymýšlí.

 

Kapitán Flamingo

Míla Powel se rozhodl stát se superhrdinou. Zářící zobák spravedlnosti pro všechny děti na světě, který má vždy po ruce svoje supernovinky.

 

Kocour Raplík

Raplík není ledajaký povalečský kocour. V jeho dobrodružství mu totiž pomáhá jeho dobrý kamarád Sharky, pes, který je sice o hlavu menší než Raplík, ale zuby má jako motorová pila.

 

Zadní strana 

Údaje o DVD:

Délka: 120 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL 4:3 

Bonus: