Špidla Data Processing – Záchvěv – Ztracená stopařka

Čtvrtky i v letošním roce zůstávají vyhrazeny oblíbeným hrám pro celou rodinu, jen společnost Špidla Data Processing reaguje na současnou "radostnou" ekonomickou realitu zvýšením ceny na 59,- Kč. Dne 5. ledna 2012 vychází první disk v edici Hráčův ráj a nese název Záchvěv – Ztracená stopařka. Hra plná mystiky a napětí – naučíte se hrát za dvě minuty, zábava vydrží na dlouho…

– napínavý příběh

– mystická grafika

– spousta hledání

– zábava zaručena

Rozluštěte záhadu městečka Gordon Creek. Dějí se zde oprvadu zvláštní věci. Nemocnice, márnice, hřbitov, kostel… To vše musíte navštívit, abyste nalezli pravdu. Hledejte stopy, sbírejte skryté objekty, fotografujte místa činu – a odhalíte pravdu. Dokážete zbavit podivné městečko prastaré kletby?  

Ne všechny noční jízdy autem jsou stejné. Některé mohou změnit celý život… U krajnice stojí mladá, deštěm zmáčená a zcela osamělá dívka. Nemůžete jí tam nechat! Po pár kilometrech ji vysadíte u městečka Gordon Creek a pokračujete ve své cestě, když v tom si všimnete zapomenutého medvídka na zadním sedadle.

 

To je přeci medvídek z vašeho dětství! Kde se tam vzal? Bez váhání strhnete volant a jedete zpět. Po příjezdu však zjistíte, že po podivné stopařce nezůstala jediná stopa. Je to vůbec možné? Nezbývá, než začít s pátráním uprostřed opuštěného městečka.

 

Pusťte se do hledání ztracené stopařky. Zjistěte, co se vlastně stalo v Gordon Creek a pomozte zatraceným duším! Dávejte si pozor na přízraky, nepropadněte panice a prozkoumejte tajemná zákoutí. Neváhejte a najděte ztracenou stopařku hned teď!

 

Požadavky:

Windows XP/Vista/7

procesor 1.5 GHz a vyšší

1 GB RAM

DirectX 9.0c

64 MB grafická karta s 3D akcelerací

254 MB volného místa na disku

Doporučena je myš a zvuková karta

 

Zadní strana