DVDcom – Garfield šokuje

Další titul, který Bontonfilm svěřuje do distribuce společnosti DVDcom, je v pátek 21. května 2010 za 99,- Kč animovaný film o tlustém líném kocourovi Garfield šokuje. Staňte se svědky útěku našeho obtloustlého kocoura z pohodlného a bezpečného světa komiksu do světa „skutečného", který se ukrývá na opačné novinové stránce.

Jak Garfield brzy na vlastní kůži pozná, nuda tu na něj v žádném případě nečeká. Kočky si v reálném životě totiž rozhodně neužívají tak, jako na stránkách novin… Na každém kroku tu na ně číhají krvelačné čivavy i další psí kulturisté. Ale díky novým i dobou prověřeným přátelům Garfield ve svém šíleném dobrodružství obstojí a navíc pochopí, že realitu nenajde jen ve skutečném životě, ale i tam, kde má své srdce.

Na imdb.com i na csfd.cz 43 procent: Jak může sám autor geniálního komiksu stvořit něco tak stupidního? Navíc ta grafika je ostudná…

Zadní strana

Žánr: Animovaný / Komedie / Rodinný

Země původu: USA

Rok vzniku: 2007

Délka: 75 minut

Původní název: Garfield Gets Real

Světová premiéra: 1. října 2007 – USA

Režie: Mark A. Z. Dippé, Kyung Ho Lee

Námět: Jim Davis (komiks)

Scénář: Jim Davis

Produkce: Daniel Chuba, Jim Davis, John Davis, Mark A. Z. Dippé, Young-ki Lee, Brian Manis, Ash R. Shah

Hudba: Kenneth Burgomaster

Střih: Rob Neal

Společnost: Animation Picture Company / Davis Entertainment / Paws / Wonderworld Studios

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, 5.1 česky, 5.1 hebrejsky, 2.0 polsky

Titulky: česky, anglicky, arabsky, hebrejsky, polsky

Obraz: barevný PAL 16:9 (1,78:1)

Bonus: Tužky, šikovné ruce a inkoust: Výroba komiksového stripu o Garfieldovi; Jim Davis: syrový a nesetříhaný; Proces animace; Legendy: Společná práce; Nepovedené záběry: Hlasy v našich hlavách; Hledání vlastního hlasu; Animování ze soulu; Hra pro set-top box – "Nechoď pozdě"