Filmag Extra 2 – Zombi 2

Nechutné se stává realitou! Druhý Filmag Extra míří 16.2.2007 na stánky a jeho cena bude opět 76 Kč. Zájemce čeká opět netradiční hororový časopis a k němu DVD s premiérovým filmem Zombi 2, který je už bezmála hororovou klasikou.

Co si budeme nalhávat. Druhé číslo Filmag Extra značně přitvrdilo. A to tak, že pořádně. Co taky můžete čekat od oživlých mrtvol, které se sunou po vašich stopách se zřejmým úmyslem udělat z vás krvavou masu, nebo, v tom lepším případě alespoň jednoho z nich.

A vemte na to voodoo jed, že těch 32 stránek nového extra se těmito zatuchlými bestiemi hemží víc, než ohnilá hlava na obálce filmu Zombie 2, červy. Zkrátka a dobře, čeká vás opravdu jízda, kterou absolvují jen lidé s pevnými nervy a mimořádně silnými žaludky.

Přílohou Filmagu Extra bude další nářez. Zombie legenda od italského mistra vší nechutnosti. Lucio Fulci pojal zombies po svém a historku z jednoho ostrova, kde je hodně mrtvo doplnil mnoha nechutnými brutalitami, třískou procházející v detailním záběru dívčí oční bulvou, podvodním soubojem zombie vs. Žralok a nechutnou zombie hostinou na závěr. Ale nechme mluvit popisek samotného DVD:

„Do New Yorkského přístavu vplouvá opuštěná loď. Odkud plachetnice připlula a co se stalo s její posádkou? To jsou otázky, které si klade nejen dcera majitele lodi Anne, ale i novinář Peter. Vydávají se spolu na Antily, aby zde za neustálého rachotu bubnů poodhalili roušku děsivého tajemství, plného voodoo rituálů, krvavých orgií a oživlých mrtvol. Krvavé, nechutné, geniální! Italský horror ve své nejryzejší podobě konečně v Česku!“ Roman „Obitus“ Kroufek, Filmag.“

Technické specifikace DVD
Obraz: 2.35:1 (16:9)
Čas: 91 minut
Zvuk: anglicky Dolby Digital 2.0, Dolby Digital 5.1
Titulky: České Bonus: HDP: Noc krve

Filmag Extra 2: Zombies vychází 16.2.2007 a jeho cena bude obvyklých 76 vydloubnutých vočí.

Malé varování na závěr!
Pozor! Obsah tohoto časopisu je nadstandardně nechutný, zvrhlý a perverzní.
Mládež do 18 let, slabší a citlivé povahy by se mu měly vyhnout.