MF Dnes – Život savců 2

Další díl dokumentu BBC Život savců 2 obsahuje části Jedlíci rostlin a Hlodavci. I když zadní strana obalu prvního dílu avizuje vydání s MF Dnes v úterý 12. 08. 2008, ve skutečnosti vyjde až o 2 dny později – ve čtvrtek 14. srpna 2008 za obvyklou cenu 49,– Kč.
  

Nejrozsáhlejší a nejúspěšnější přírodovědný cyklus BBC posledních let. Zatím poslední dokument Davida Attenborougha nabízí jedinečný pohled na pozoruhodnou skupinu těchto zvířat. Ukazuje mnoho fascinujících druhů planety, včetně nás samotných, a ilustruje, jak se savci stali tak mimořádně rozmanitými a úspěšnými.

Savci, teplokrevná stvoření pokrytá srstí, která krmí svá mláďata mlékem, jsou nejpopulárnější mezi zvířaty – snad také proto, že mezi ně také patříme." – David Attenborough Dokument Davida Attenborougha nabízí jedinečný pohled na pozoruhodnou skupinu těchto zvířat. Ukazuje mnoho fascinujících druhů planety, včetně nás samotných, a ilustruje, jak se savci stali tak mimořádně rozmanitými a úspěšnými.

DVD č. 2:
Epizoda 3:
JEDLÍCI ROSTLIN
Čekají vás vzrušující setkání se zdánlivě klidnými býložravci …
Epizoda 4:
HLODAVCI
Hlodavci jsou se svými zuby podobnými dlátům vybaveni k životu kdekoliv – od Mohavské pouště po oblasti řek ve Wyomingu.

Produkce seriálu: Mike Salisbury
Produkce: Mark Linfield, Vanessa Berlowitz, Neil Lucas, Huw Cordey
Hudba: Dan Jones, Ben Salisbury
Koprodukce: BBC / Discovery Channel 2002

Údaje o DVD:

Obraz: barevný, PAL, 16:9
Zvuk: Český, anglický stereo
Délka: okolo 100 minut
Bonusy: v anglickém znění, české titulky