TV DUEL – Téměř dokonalý zločin

Některé časopisy a deníky ve dnech vánočních svátků prostě nevyjdou. TV Duel, který se na stáncích objevuje pravidelně v úterý, se pouze přesune na první pracovní den po svátcích, tj. čtvrtek 27. prosince 2007 (čili zítra). Na DVD v něm vychází thriller Téměř dokonalý zločin. Cena 129,- Kč.

Nedávno ovdovělá Annie Wilson (Cate Blanchett) žije se svými třemi dětmi v malém městě v Georgii. Je mezi sousedy známá tím, že má po babičce dar vidět do budoucnosti a umí také vykládat karty. Kdo by nechtěl poznat, co ho čeká? Plynutí času s občasným výletem do budoucnosti v malém městě přetrhne vražda Jessiky King, mladé bohaté nymfomanky, kterou najdou uškrcenou u rybníka. Prvním podezřelým je násilnický rasista Donnie (Keanu Reeves), který tyranizuje svou ženu (Hilary Swank), jíž Annie už dlouho radí, aby od něho odešla. Podezřelých přibývá. Je vrahem Jessičin milenec David (Greg Kinnear)? Nebo Buddy (Giovanni Ribisi), který byl jako dítě sexuálně zneužíván? Nebo je to snad Valerie, která věděla o napjatém erotickém vztahu svého muže k zavražděné? Pomohou zvláštní schopnosti k vyjasnění případu?
Žánr: Thriller, Drama
Země původu: USA
Rok vzniku: 2000
Originální název: The Gift
Délka: 117 minut

Režie: Sam Raimi
Námět: Billy Bob Thornton, Tom Epperson
Hrají: Cate Blanchett, Hunter McGilvray, Giovanni Ribisi, Lynnsee Provence, Keanu Reeves, John Beasley, Katie Holmes, John Beasley, Greg Kinnear, Chelcie Ross, Hilary Swank, J.K. Simmons, Michael Jeter a další 

Lokalizace nabídky
Menu DVD

Údaje o DVD:

Výběr kapitol

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, 2.0 česky  

Titulky: česky

Nastavení zvuku a titulků 

Obraz: barevný PAL 16:9 (1,85:1)

Bonus: Film o filmu, Trailer, TV spoty, O hercích

Bonusy