DVD edice magazín – Žralok v hotelu

Další titul DVD edice magazín se jmenuje Žralok v hotelu. Vyšlo 13. srpna 2008. Žralok v hotelu je nejen romantickou komedií, ale obsahuje i prvky fantazy. Takový zmatek v hotelu jste ještě nezažili!!! Cena 49,–.

Bláznivá komedie, která vás opravdu pobaví! Mladá dívka vyhraje v rádiové soutěži lístky pro dva na dovolenou na Bermudách. Protože ale nemá s kým jet, přesvědčí nakonec ke společné cestě do Karibiku mladého DJe, kterého uvidí poprvé v životě. Idylická dovolená bez závazků pro dva se začne stávat zajímavým dobrodružstvím poté, co se začnou všude kolem dít podivné věci. Oba zjišťují, že příběhy z oblasti bermudského trojúhelníku v sobě možná skrývají více pravdy, než by se na první pohled zdálo. Největším tajemstvím je ale to, jakým způsobem se z původně nezávazné dovolené pro dva stává romantický příběh o nově nalezené lásce.

Originální název: Blue Shark Hash
Země původu: USA
Rok vzniku: 2000
Žánr: romantika, komedie

Režie: Dale Roy Robinson
Hrají: Rick Gomez, Gary Ballard, Jan Bartlett, Maria Cina, Justin DiPego, Jack Gwillim, Red Hathaway, Suyun Kim, Paul Morente, Jenifer Wymore, Harrison Young

Námět: Dale Roy Robinson
Scénář: Dale Roy Robinson

Hudba: Kevin Saunders Hayes
Kamera: Eric Haase
Střih: David Campling
Obsazení: Pamela Azmi-Andrew

Údaje o DVD:
Délka: 94 minut
Obraz: barevný, PAL, 16:9
Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky, Dolby Digital 2.0 anglicky
Titulky: české
Bonusy: Fotogalerie, Trailery – ukázky z dalších titulů
Přístupnost: 15