DVD edice magazín – Mágové

Blížíme se k prostředku měsíce a také počet titulů z DVD edice určených pro srpen se ubírá k polovině. Dnešní film z DVD edice  se jmenuje Mágové. A jak se říká: Není vždycky posvícení. Cena 49,–.
  

Snad v žádném jiném žánru nevzniká tolik odpadu jako v oblasti hororu. Snad je to tím, že natočit skutečně dobrý originální horor je velice těžké, i když spousta tvůrců se domnívá pravý opak.

Už od dávných časů byli lidé obdařeni magickými silami schopni léčit nemoci a užívat je k ochraně před zlem. Různí mágové, čarodějové a léčitelé tyto své schopnosti drželi po staletí co nejvíce v tajnosti, a to hlavně díky Kouzelnickému kodexu. Ovšem vždy se najdou i takoví, kteří touží vyniknout nad druhé a snaží se své magické schopnosti povýšit na vyšší úroveň. Stačí jeden člověk posedlý touhou po moci a křehká rovnováha tohoto magického světa může být ohrožena. A právě touto hrozbou se stal muž jménem Magus.
 

Nebezpečné zneužití Kouzelnického kodexu přiměje Felixe, aby se pokusil najít cestu, jak Maguse zastavit. Při svém tréninku se bude muset vyrovnat nejen s vlastními problémy, ale také se bude muset naučit ovládnout své schopnosti tak, aby magická energie dokázala nejen léčit, ale zabít. Vypadá to totiž, že Felix je jediným, kdo může zastavit podlý plán zlého čaroděje.

Originální název: Magus
Země původu: USA
Rok vzniku: 2008
Žánr: Horor

Režie: John Lechago
Hrají: Ron Fitzgerald, Bill Steele, Lizzy Strain, Eva Derrek, Julie Strain, Al Burke

Údaje o DVD:
Délka: 91 minut
Obraz: barevný, PAL, 16:9
Zvuk: DD 5.1 česky, DD 2.0 anglicky
Titulky: české
Bonusy: Fotogalerie, Trailery – ukázky z vydávaných filmů řady DVD edice
Typ disku: DVD5