Deník s CD – Miroslav Donutil 6 – Cestou necestou

Miroslav Donutil je nejen dobrý komediální herec, ale i schopný vypravěč. Díky své schopnosti rychle reagovat na dotazy diváků zajímavými historkami (občas i pravdivými), se dostal nejen do různých zábavných televizních pořadů, ale dokonce až na sérii CD, vydávanou pravidelně každý čtvrtek Deníkem. CD, která vychází dne 17. července 2008 nese název Cestou necestou. Cena jako obvykle 39,– Kč.

Herecké zkušenosti M. Donutila jsou nemalé a to především z jeho působení v brněnském Divadle Na Provázku, ale i z dalšího působení například v televizi a u filmu, na zájezdech po zahraničí i doma. Při herecké práci není nouze o různé komické a groteskní situace (přiznejme, že někdy i dost neuvěřitelné), které se v podání tohoto interpreta dobře poslouchají především díky jeho schopnosti napodobovat různé hlasové projevy a imitiovat dobře některé známé osobnosti.

CD obsahuje:
01. Na cestách (22:15)
02. Na lovu (8:23)
03. Kamarádi, blízcí a známí (14:06).

Vypráví Miroslav Donutil.
Hudba – z titulů Balada pro banditu, Písničky z Provázku a Ten báječnej mužskej svět. Hraje orchestr Karla Vágnera. Natočeno živě Českým rozhlasem.

Stopáž: 44:44 minut.

Původní vydání Multisonic a. s. v roce 2000.