Sobotní Sport – Miluji tě k sežrání

Neuplyne ještě ani den od vydání jednoho "dárečku " a už je tady další nadílka. Zítra 22. listopadu 2008 v sobotním Sportu vyjde thriller Miluji tě k sežrání. Cena 49,- Kč.

I když abych pravdu řekl, v dobách kdy se tento disk objevil v jedné z DVD půjčoven, které jsem ještě tenkrát navštěvoval, šel dost na dračku. A o tom vlastně asi celé je. Je to film určený hlavně pro domácí trávení času před bednou. Kombinace představy víkendové nudy a pohled na mírně šokující obal v neinformovanému zájemci vzbudí dojem, že "tohle by třeba nemuselo být tak špatné". Jenže je tady to kdyby. Kdyby to mělo nějaký nápad, kdyby tam byli o něco méně toporní herci a kdyby to nebyly skoro dvě hodiny nudy. Pak by to třeba nemusela být taková (jak by řekl Sadista) fíkusovina. Někdy je zkrátka lepší bednu vypnout a jít se třeba projít do lesa.

Pan doktor Shane Brown se před nedávnem oženil a právě se svou manželkou June vyrážejí na svatební cestu do Paříže. Nutno podotknout, že paní Brownová vůbec netuší, koho že si to vlastně vzala. Její muž kdysi pracoval na lékařském výzkumu sexuálních úchylek spojených s kanibalizmem a musíme zodpovědně prohlásit, že experiment, jehož byl svědkem, se na něm podepsal.

Země původu: Francie, Japonsko, Německo
Rok vzniku: 2001
Originální název: Trouble Every Day
Žánr: Thriller
Režie: Claire Denis
Hrají: Vincent Gallo, Tricia Vessey, Béatrice Dalle, Alex Descas, Nicolas Duvauchelle, José Garcia, Aurore Clément

Námět: Claire Denis
Scénář: Jean-Pol Fargeau
Produkce: Georges Benayoun
Hudba: Tindersticks
Kamera: Agnès Godard
Střih: Nelly Quettier   
Kostýmy: Judy Shrewsbury, Caroline Tavernier
Masky: Magali Ceyrat
Zvuk: Pascal Chauvin
Speciální efekty: Noel Chainbaux
Vizuální efekty: David François, Christian Guillon