Právo s DVD – Panic je nanic

Deník Právo se rozhodl k zlosti těch, co očekávali druhé DVD Kill Bill předvést, do jakých hlubin až může klesnout český film (a film vůbec). Neexistuje totiž už mnoho horších filmů než je tento a takovou raritu si určitě spousta diváků ráda nechá ujít. Pro ty, kteří se chtějí unudit k smrti: DVD vyjde již zítra 18. července 2008 v deníku Právo za cenu 49,– Kč.

Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi.

Země původu: Česká republika
Rok vzniku: 2006
Žánr: komedie, teenagerský

 

Režie: Ivo Macharáček
Hrají: David Vobořil, Michal Hruška, Tomáš Žatečka, Šárka Vaňková, Ivana Korolová, Kateřina Odarčenková, Otmar Brancuzský, Kristýna Jetenská, Irena Máchová, Naďa Konvalinková, Tomáš Hanák, Květa Fialová, Ladislav Trojan, Milena Dvorská, Vladimír Javorský, Eva Aichmajerová, Roman Štabrňák, Libor Bouček, Andrea Verešová, Ludmila Kartousková, Saša Minaev

Námět: Miroslav Buberle
Scénář: Miroslav Buberle

 

Kamera: Tomáš Kresta
Hudba: František Soukup
Střih: Zdeněk Marek
Zvuk: Jaroslav Jehlička
Kostýmy: Alice Klouzková
Produkce: Filip Červinka

Údaje o DVD:
Délka: 95s minut
Obraz: barevný, PAL, 16:9
Zvuk: Dolby Digital 5.1 česky
Titulky: anglické
Bonusy:
Region: 2