Špidla Data Processing – Veselá kuřata

I když velikonoce jsou již za námi, kdo nemá těch poslů jara, ptáčků a kuřátek, stále ještě dost, může si ve čtvrtek 23. dubna 2009 zakoupit další hru od Špidla Data Processing nazvanou Veselá kuřata. Nakonec – proč ne. Kuře 100x jinak – pokaždé chutné a lehce stravitelné! Cena 49,- Kč.

Známý příměr "ten to seká jako Baťa cvičky" by se dalo parafrázovat "jako Špidla hry". Zatímco Baťa na trh s levnou obuví dostupnou pro širokou veřejnost již dávno rezignoval, Špidlovy hry si může dopřát opravdu každý.

Máte chuť na prima zábavu? Pak se prozkoumejte svět roztomilých štěbetálků!

VESELÁ KUŘATA

Vydejte se na dobrodružný výlet do světa roztomilých štěbetálků! Bude to opravdový logický rychlík. Poťouchlá kuřata pro vás připravila spoustu legrace a zábavy. Užijte si více než 700 vzrušujících úrovní. A nenechte se zmást jejich smíchem, půvabem nebo kejklemi – vyhrají jen chytré hlavičky!

Princip hry je snadný a přitom chytlavý. Vystřelujte je a pak je seskupujte podle barev, abyste je mohli osvobodit. Naučíte se za minutku, zábava však vydrží na dlouho. Navíc při hře získáte spoustu bonusů, které vám usnadní hru.

A když budete šikovní, najdete kouzelný artefakt, který vám pomůže udržet tyto malé opeřence na uzdě.

Dokážete přechytračit veselá kuřata? Na nic nečekejte a pojďte to vyzkoušet! Zábava zaručena!