Filmexport Home Video – Oblast 51 – Pravda nebo fikce?

Ne že by se mi líbilo se opakovat, ale vlastně mi nezbývá, než kopírovat text z minulého článku. Mění se jen pár detailů, jako je název a datum. Z vydavatelství Filmexport Home Video na pultech objevil titul Oblast 51 – Pravda nebo fikce? Stalo se tak dnes, ve středu 13. května 2009, cena obvyklých 49,-. Bohužel najít o tomto titulu jakoukoli informaci je opět nadlidský výkon.

  

Takže opět prosím, pokud někdo miluje konspirativní teorie a fenomén pozemských a mimozemských spiknutí mu nedává spát, pokud někomu zbylo pár korun a tenhle titul koupil, zda by byl ochoten se s námi podělit o informace, sepsat něco o obsahu a technických parametrech. Rádi bychom informovali o všech titulech, které se na pultech ocitnou, ale když jsou vydavatelství skoupá na slovo, není odkud čerpat. A kupovat každou placku opravdu nemůžeme, v loterii jsme ještě nevyhráli. A opisovat info z obálky v trafice, tak z toho už jsem taky vyrostl…   

No jo, mlčící většina neselhala jako obvykle. Takže když se titul objevil v některých e-shopech i s popisem, mpžno citovat:

Co se v Oblasti 51 odehrává? Toto vyšetřování odhaluje dosud neznámé skutečnosti o supertajné letecké základně. Nejvyspělejší satelitní technologie nám umožní nahlédnout do útrob místa, jehož existenci vláda Spojených států stále popírá. Náš tým stráví 24 hodin zkoumáním důmyslného systému bezpečnosti i atmosféry strachu, které tuto odlehlou pouštní oblast obklopují. Naši vyšetřovatelé odkrývají pravdu kolem testování letadel, nejpřísnějšího utajení, k jehož zachování jsou všichni pracovníci základny zavázáni. Oblast 51 je nejostřeji hlídané a zároveň nejzáhadnější vládní zařízení.  

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: ?

Obraz: barevný PAL 4:3

Bonus: žádný?

Délka: 45 minut