Soutěž se společností INTERSONIC

Ve spolupráci se společností INTERSONIC jsme Vám připravili další soutěž o věcné ceny. Tentokrát soutěžíme o 5 knih Malý bílý koníček.

Napínavý osud odvážné třináctileté dívenky Marušky Marryweatherové, která po smrti rodičů odjíždí žít ke svému strýci Siru Benjamínovi do Měsíčního zámku. Odhaluje temnou pravdu o prastaré kletbě, která již po staletí ničí Měsíční údolí. Zjistí, že je Měsíční princeznou a začíná pátrat po tom, co se před mnoha lety stalo s její předchůdkyní. Jen ona jediná může zlomit prokletí a navrátit klid a štěstí celému Měsíčnímu údolí i jejím obyvatelům. Má čas pouze do příštího úplňku. Maruška se s pomocí kouzelného jednorožce a lva vydává zachránit magický svět.  

Kletba Měsíčního údolí je krásný příběh plný magie, nástrah a překvapení.

Film je natočen podle světoznámého bestselleru Malý bílý koníček, za který získala anglická spisovatelka Elizabeth Goudgeová prestižní ocenění Carnegie Medal. Knihu v České republice vydává nakladatelství Computer Press. Režisér Gabor Csupo (Most do země Terabithia, 2007) obsadil do hlavní role Marušky mladou hvězdu Dakotu Blue Richards, která diváky uchvátila rolí paličaté Lyry v dobrodružné fantasy Zlatý kompas (2007).  

Kletba Měsíčního údolí je zahajovacím filmem letošního Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně.

 

Slavnostní zahájení 1. června ve Velkém kině proběhlo za účasti režiséra filmu Gabora Csupo, který byl zároveň členem poroty.

Film je uváděn s českým dabingem (Studio Virtual).  

 

Další informace a nápovědu naleznete na zde: www.intersonic.cz, www.kletbamesicnihoudoli.cz.

 

 

Soutěž byla ukončena.