Sport s DVD – The Ultimate Guide To Euro 2008

    Euro 2008 se blíží a deník Sport dělá čest svému jménu a snaží se propagovat sport, především tedy fotbal, i prostřednictvím digitálních audiovizuálních nosičů. Zejména v posledních týdnech frekvence titulů nějak souvisejících s fotbalovou tématikou stoupá. Dnes vyšlo DVD The Ultimate Guide To Euro 2008 – Destination Vienna: The Stars. Cena 49,– Kč.

DVD titul „Hvězdy“ je jedinečným průvodcem, který vám představí špičkové fotbalové hráče účastnící se největšího sportovního svátku roku fotbalového Mistrovství Evropy 2008. Tato unikátní série medailonů vám detailně přiblíží nejslavnější evropské hráče, kteří se připravují na jeden z nejvyšších vrcholů své sportovní kariéry. Závěrečný turnaj ve Švýcarsku a Rakousku vám představí fotbal nejvyšší evropské úrovně nejen s legendami jakými jsou Thierry Hnery, Ruud Van Nistelrooy a Michael Ballack, nabídne také možnost vyniknout mladým hráčům,

Toto fantastické DVD vám přináší kolekci padesáti medailonů hráčů, kteří se s vámi podělí o své dojmy z nadcházejícího šampionátu. Seznámíte se s fotbalisty jakými jsou Cristiano Ronaldu, Robin Van Persie, Franck Ribery, Zlatan Ibrahimovic, Luca Toni, Miroslav Klose, Fernando Torres a mnoho, mnoho dalších… Nikde jinde nenajdete tolik zajímavých informací o nejslavnějších fotbalistech dnešní doby. DVD obsahuje skvělé góly a nezapomenutelné akce v podání fotbalových virtuózů. Pohodlně si sedněte do křesla a prohlédněte si fantastický svět hvězd fotbalového Mistrovství Evropy 2008.

Údaje o DVD:
Obraz: barevný, PAL, 4:3
Zvuk: DD 2.0 česky, DD 2.0 anglicky, DD 2.0 maďarsky
Titulky: rumunské
Bonusy: –
Délka: 52 minut

Příbuzné texty:
• Páteční Sport s DVD – Cesta do finále