DVD edice magazín speciál – Prime

Příjemně zlevněná edice DVD edice magazín přináší pro všechny shromažďovatele stříbrných placiček herecký koncert Umy Thurman a Meryl Streep. Cena 49,–.

Fotografka Rafi (Uma Thurman) je velmi atraktivní 37-letá žena. Po rozvodu řeší zklamání z mužů se zkušenou terapeutkou Lisou (Meryl Streep). Ta jí poradí, aby si našla takového muže, který jí zase vrátí chuť do života.

A tak se Rafi seznámí s okouzlujícím a přitažlivým Davidem (Bryan Greenberg). Fantastický milenec je o 14 let mladší. Na pravidelných setkáních s terapeutkou Lisou září Rafi štěstím a při konverzaci zabíhá až do těch nejintimnějších detailů mileneckého vztahu, včetně pikantností. Lisa je spokojená s pozitivním vývojem své klientky. Její klid ale vezme velmi rychle za své v okamžiku, kdy zjistí, že oním ideálním mužem je její vlastní syn!

Je vůbec možné se s takovou situací vypořádat? Snadné to asi nebude, když už i tak zkušená terapeutka potřebuje terapii…

Režisér Ben Younger (Riziko) obsadil do hlavních rolí svěží a inteligentní komedie skvělou Umu Thurman (Pulp Fiction: Historky z podsvětí, Výplata, Kill Bill 1 a 2), stále krásnou a nestárnoucí Meryl Streep (Madisonské mosty, Hodiny, Adaptace), která získala Oscary za hlavní role ve filmech Sophiina volba a Kramerová versus Kramer a nadějného Bryana Greenberga (Žaloba, Perfektní skóre).

Žánr: komedie, romantický
Režie: Ben Younger
Země původu: USA
Hrají: Uma Thurman, Bryan Greenberg, Meryl Streep, Jon Abrahams, Aubrey Dollar, John Rothman, Zak Orth
Premiéra v ČR: 6.4.2006
Stopáž: 105 minut

Titulky:
česky
Obraz: barevný, 16:9, PAL
Zvukové formáty: česky 5.1, anglicky 5.1
DVD je dodáváno v kartonové pošetce DVDedice