Špidla Data Processing – Nejlepší vojevůdce (PC hra)

V pátek 18. dubna 2014 dorazí do trafik další titul společnosti Špidla Data Processing, akčně-logická počítačová hra Nejlepší vojevůdce za 59,90 Kč.

Vaše mateřská základna je pod útokem. Musíte postavit obranný val věží a zastavit nepřítele za každou cenu. Zaujměte defenzivní taktiku a ukažte nepříteli, že za vaše záda neproklouzne ani myška. Stavte obranná děla, artilerie a zformujte protileteckou obranu! Dokažte, že jste nejlepší vojevůdce!

– 3D bojiště

– 36 druhů jednotek

– zábava zaručena

nejlepsi_vojevudce_01

nejlepsi_vojevudce_02

nejlepsi_vojevudce_03

nejlepsi_vojevudce_04

nejlepsi_vojevudce_05

nejlepsi_vojevudce_06

nejlepsi_vojevudce_07

nejlepsi_vojevudce_08

K vašim pozicím se blíží nepřátelská armáda. Po silnicích se na vás valí hrozivé kolony obrněných vozů a v dáli je vidět i celý tankový prapor. Vzduchem se zlověstně ženou perutě bombardérů následované bojovými vzducholoděmi. Na vaši základnu právě chtějí zaútočit hordy nepřátel. Jak je zastavíte?

Vybudujte hustou síť kulometných hnízd a protitankových děl, Bojujte na dvou frontách. Na zemi i ve vzduchu. Postavte neprostupnou protileteckou obranu. Rozmístěte strategicky své obranné jednotky po bojišti a zastavte každou vlnu nepřátelských vojsk. Ukažte svému skovi, že se umíte bránit. Ukončete tuto válku jednou pro vždy. Musíte však bedlivě rozmýšlet, kterou stavbu postavíte jako první. V každé úrovni máte k dispozici jen omezené množství finančních prostředků. Každá stavba vás stojí peníze a ty získáte jen ničením nepřátelských jednotek. Jste připraveni bránit svou zem? Zkuste se stát nejlepším vojevůdcem!

Zadní strana