DVD HIT – Finley – požární autíčko – DVD 9

Po hodně dlouhé době se v pátek 14. května 2010 za 59,- Kč v obálce DVD HIT s označením Svět pohádek objevil další disk s animovanými příhodami Finley požární autíčko 9 – Ahoj, vy tam! Jedinečný vzdělávací seriál pro předškolní děti (od 2 do 6 let). Finley a jeho kamarádi zažívají nové příhody.

Vzrušující, poučná i napínavá dobrodružství. 

 

Další příhody neohroženého požárního autíčka Finleyho a jeho kamarádů. Finley je malé požární autíčko. Je zvědavé, odvážné a hlavně moc rádo pomáhá, kde je potřeba. On a jeho kamarádi – popelářské auto Gorby, poštovní dodávka Miguel, školní autobus Scooty, buldozer DJ, odtahovací auto Jesse, zmrzlinové autíčko Isabelle a vyklápěcí nákladní auto Dex – pomáhají obyvatelům, řeší problémy a poznávají spoustu užitečných věcí.

 

DVD obsahuje 4 dvojpříběhy:

 

33. Ahoj, vy tam! / Zpívání – Zpívej si – 21:11

Do města přijíždí pirátské autíčko, aby se stalo široko daleko nejobdivovanějším autem. / Jesse nechce zpívat ve sboru, protože je přesvědčená, že nemá pěkný hlas. Hlavní příčinou je ale její strach, který jí v tom brání.

 

34. Lekce umění – Jesseina výtvarná lekce / Tvary věcí – Kruh, trojúhelník, čtverec – 21:11

Abigail učí Jesse, že při malování se nemá ohlížet na jiné, ale tvořit podle toho, co cítí a jak vnímá okolní svět. / Kamarád se učí rozeznávat základní tavry v prostředí kolem sebe.  

 

35. Velký Finley – Finley má velká kola / Bláznivé troubení – Troubící zuřivec – 21:11

Finley má komplex z toho, žeje malý. Kdyby byl větší, jistě by byl lepším požárníkem, myslí si. Všechno má svůj čas a ten se nemá uspěchat. / Autíčka se učí, jak je zbytečné vyvolávat malicherné konflikty a rozčilovaz se na auta kolem.  

 

36. Ach, ta hygiena – Čistá auta / Tréma – Dobré jako tvoje slovo – 21:11 

Autíčka se veselí, protože se nemusí umývat. Radost jim však vydrží jen do té doby, než jim vlastní špína nadělá problémy. / Gorby je strašně nervozní ze setkání se svým idolem. Za pomoci Finleyho přijde na to, že nejdůležitější je zachovat si tvář a zůstat vždy sám sebou.  

 

Zadní strana 

 

Žánr: Animovaný / Vzdělávací seriál

Země původu: Velká Británie

Rok vzniku: 2006

Délka: 84 minut (84:47)

Původní název: Finley the Fire Engine 

Režie: Michael Daedalus, Kenny Joseph Scott, Bob Fuentes III, Hari Rama Varna

Scénář: Brooks Wachtel, Cynthia Harrison, Kelly Ward, Marci Brown, Nicole Dubuc, Don Gillies, Dennis Haley, Phil Harnage, Jason Netter, Ford Riley, Kati Rocky, Jeffrey Scott Simmons, Noelle Wright

Produkce: Anthony Bouchier, Steve Christian, P. Jayakumar, Barr B. Potter, Chris Rice, Jason Netter, Susan Norkin, Jeffrey Scott Simmons, Noelle Wright

Hudba: Jim Latham Střih: David W. Foster, Matthew Lenhart Animace: Kieran Tracy

Společnost: Balley Beg Studios / Hallmark Entertainment / Kickstart Productions / Voice Box Productions

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky, slovensky, maďarsky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9

Bonus: trailery