North Video – Diabolik – disk 3

Tajemný bojovník v černé masce mrštný jako panter – brilantně ovládá bojová umění a nepoužívá střelné zbraně! To je Diabolik. Třetí DVD animovaného seriálu vychází v pondělí 24. května 2010. Vydává North Video za 49,- Kč.

Dynamický kreslený seriál na motivy úspěšného komiksu ze 60. let od Angely a Luciany Giussani.

Diabolik – hrdina s očima v barvě oceli. Svým vystupováním, výzbrojí a neomezenými prostředky připomíná Jamese Bonda. Při akci má na sobě přiléhavý černý oblek a masku zakrývající jeho obličej. Reaguje s okamžitou mrštností pantera. Nepoužívá žádnou střelnou zbraň, pouze dýku, a k tomu brilantně ovládá bojová umění. Pracuje pro organizaci zvanou Bratrství, kterou řídí jeho otec.

DVD obsahuje 3 epizody:

08. Královský odkaz – 21:08

Chystá se dokonale promyšlená loupež století. Ale bankovní sejf ve Švýcarsku, plný zlatých cihel, je považován za nedobytný – má unikátní zámek. Každý zámek však přece má svůj klíč. Záleží, v čí ruce se ocitne.

09. Pod severním pólem – 21:07

Ruský sever, Murmansk. Z tajné laboratoře je drze uloupena nová zbraň. Během dvou minut je helikoptéra i s lupiči sestřelena. Konec příběhu? Vůbec ne – atomová ponorka si proráží únikovou cestu k severnímu pólu.

10. Čínská skládanka – 21:12

Starověký zlatý poklad čínského císaře. Hongkongské triády přísně chrání jeho tajemství, ukryté v podobě krabičky s hlavolamem. Nesmí se ztratit ani jeden dílek starověké mapy, natož aby se dostal do rukou Diabolikovi.

Zadní strana

Žánr: Animovaný / Komiks

Země původu: Francie, Itálie

Rok vzniku: 1999

Délka: 63 minut  

Původní název: Saban’s Diabolik

Režie: Jean Luc Ayach

Scénář: Larry Brody, Paul Diamond

Společnost: SIP Animation

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky:

Obraz: barevný 4:3

Bonus: