Vapet vás baví – Cukr, med a feferonka

Vapet v ediční řadě Vás baví ve čtvrtek 10. června 2010 potěší především pamětníky bláznivou italskou komedií Cukr, med a feferonka za 48,- Kč. Bláznivý příběh, břitký humor a přehlídka krásných žen.

Bláznivá italská komedie Cukr, med a feferonka je složena ze tří povídek. V první unese senzacechtivá novinářka přímo ze soudní síně domnělé gangsterské eso, aby získala strhující reportáž. Tlustý plešatý mužík však není vyhlášený zabiják, za kterého ho považuje. Jenže oba teď mají v patách rozzuřenou policii.

 

Ve druhé povídce přijme nezaměstnaný muž práci hospodyně. Je to zaměstnání dobře placené, byt a strava k tomu, takže ten malý zádrhel, že se musí převléknout za ženu, je úplně nepodstatný. Paní domu je však velmi krásná dáma, a tak bude těžké předstírat klid, když se po domě bude procházet v sexy prádle. Navíc ji její drsný manžel nepřetržitě zanedbává.

 

V poslední povídce naloží nic netušící taxikář do auta skupinu mafiánů, kteří jedou unést krásnou dívku. Více než o ni má však taxikář starost o svoje auto, které nade všechno zbožňuje.

Nic pro filmové fajnšmekry, prostě praštěná bláznivina, šíleně ukecaná italská taškařice, vzpomínka na mládí…

 

Žánr: Komedie

Země původu: Itálie

Rok vzniku: 1980

Délka: 108 minut

Původní název: Zucchero, miele e peperoncino

Režie: Sergio Martino

Scénář: Franco Castellano, Giuseppe Moccia aka Pipolo

Produkce: Luciano Martino

Hudba: Detto Mariano

Kamera: Giancarlo Ferrando

Střih: Eugenio Alabiso

Kostýmy: Silvio Laurenzi

Společnost: Dania Film

Hrají: Pippo Franco (Giuseppe Mazzarella), Edwige Fenech (Amalia), Renato Pozzetto (Plinio Carlozzi), Lino Banfi (Pugliese), Patrizia Garganese (Rosalia), Glauco Onorato (Duilio Mencacci), Enzo Robutti (komisař Milanese), Gianfranco Barra, Sandro Ghiani (Saruzzo), Dagmar Lassander (Mara Mencacciová), Sal Borgese (Alfio), Guerrino Crivello, Luciano Crovato, Elio Crovetto, Carlo Demi, Dino Emanuelli, Valerio Isidori, Luigi Leoni, Jessice Leri, Sofia Lombardo, Renzo Marignano, Marcello Martana, Gino Pagnani, Franca Scagnetti (Rosaliina matka), Luca Sportelli, a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 italsky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD9 4:3

Bonus: ?