IFA Music – Falešné míče 1

Další titul vydavatele IFA Music se objevil na pultech v pondělí 14. června 2010 a za 49,- Kč je ke koupi komedie Falešné míče 1.

Známá komedie ze studentského prostředí plná erotického řádění školních průšvihářů a teenagerů. Pokud chcete vidět holkám pod sukně, nastavte si na schodech zrcadla. Pokud ale chcete vidět víc, převlékněte se za doktora a jděte vyučovat zdravovědu nebo šití. Někdo bude mít štěstí a ztratí se v kabinetu mladé a náruživé bioložky. Pracovat s ústy a jazykem Vás zase přiučí francouzština. Jenom se nesmíte nechat chytit ředitelem, který je všude. A neberte si šaty s kovovými předměty. Mohli byste zažít magnetický striptýz proti vaší vůli.

 

 

U nás zřejmě pracuje VHS nostalgie, zatímco imdb.com eviduje jen 48 procent, na csfd.cz je to 68: Teenagerská crazy komedie prcičkovského ražení, plná vulgarizmů a nahých poprsí. Klasika žánru. Ovšem najdou se i nenostalgické hlasy: Jde o trapnou srágorovinu, kterou nemá cenu dávat do přístroje. Zkontrolujte, zda jste nechali mozek za dveřmi a pak si užijete. Zastaralá relikvie pradávných časů.

Žánr: Komedie

Země původu: Kanada / USA

Rok vzniku: 1983

Délka: 76 minut

Původní název: Screwballs

Světová premiéria: 1. Dubna 1983

Režie: Rafal Zielinski

Scénář: Linda Shayne, Jim Wynorski

Produkce: Nicky Fylan, Peter McQuillan, Maurice Smith

Hudba: Tim McCauley

Kamera: Miklós Lente

Střih: Brian Ravok

Kostýmy: Nancy Kaye

Společnost: Maurice Smith Productions / Millenium / New World Pictures

Natáčeno: Toronto, Ontario, Kanada

Hrají: Peter Keleghan (Rick McKay), Kent Deuters (Brent Van Dusen III), Linda Speciale (Purity Buschová), Alan Deveau (Howie Bates), Linda Shayne (Bootsie Goodheadová), Jason Warren (Melvin Jerkovskiú, Jim Coburn (Tim Stevenson), Terrea Smith (Rhonda Rockettová), Donnie Bowes (ředitel Stuckoff), Kimberly Brooks (slečna Boudoirová), Nicky Fylan (Vince the Prince), Paula Farmer (slečna Shiversová), Joe Crozier (Ward Busch), Heather Smith (June Buschová), Nola Wale (paní Roachová), Nanci Chambers (Trisha), John Fox (MC), Jan Taylor (Sarah Bellum), Carolyn Tweedle (knihovnice), John Glossop (Moose Reardon), a další

Údaje o DVD neznámé:

Zvuk:

Titulky:

Obraz: barevný (podle imdb.com 1,66:1)

Bonus: