North Video – Co je, Andy? 08. DVD

North Video ve čtvrtek 1. července 2010 pokračuje v animovaném seriálu Co je, Andy? V prodeji bude osmý disk za 49,- Kč. Inspirace pro začínající i pokročilé puberťáky.  

Kanaďané, jak všichni víme, mají zvláštní smysl pro humor. Kanadský puberťák Andy Larkin má ze všeho nejraději vypečenou zábavu, kterou také důkladně a s nadšením vymýšlí. Je to opravdový nadšenec, a veškerý svůj čas a energii věnuje právě žertům, což občas dohání jeho sousedy, kantory a náhodné oběti k zoufalství. Kdo dokáže přeměnit nudný večírek v opravdovou show, z místního hezouna a nafoukance udělat blbečka, a ještě se stihne zakoukat do krasavice Lory? No přece Andy!

 

Disk bude obsahovat 3 epizody:  

 

24. Odmaskovaný zápasník (Un-Masked Marauders – 19. ledna 2002)

Tentokrát to Andymu trochu přerostlo přes hlavu – pozval do školy hvězdný tým zápasníků, kteří zde čekali důstojného soupeře. Do školního turnaje se však nikdo nepřihlásil, a tak musí Andy sám zachraňovat situaci.

 

25. Velké americké zavírání (The Great American Lock-In – 19. února 2002)

Ten trik se školními dveřmi byl docela povedený. Rozhodně to způsobilo pěkný zmatek, když Andy obrátil jejich zámek tak, aby ten, kdo odemyká, dveře v podstatě zamkl na dva západy.

 

26. Teen Dream Boats (Teendreamboats – 2. února 2002)

Každé městečko má svoji vyhlášenou specialitu. V East Gacklu je to Festival rychlokvašených okurek. Letos se do soutěže přihlásil i Andy… To zas bude mela!

Zadní strana obalu 

Žánr: Animovaný / Rodinný 

Země původu: Kanada

Rok vzniku: 2001- ???? 

Délka: cca 20 minut každý díl 

Původní název: What’s with Andy?

Scénář: Nisha Muire, Adam Cohen, Andy Griffiths, Rick Groel, Michelle Lamoreaux, Robert Lamoreaux, Kat Likkel, Michael Maler, Joseph Purdy, Ford Riley, Tom Sheppard

Produkce: Andrew Makarewicz

Společnost: CinéGroupe

Údaje o DVD:

Délka: 63 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky 

Titulky: žádné

Obraz: barevný 4:3

Bonus: trailery