Vapet pro každého – Smrtelný souboj

Vapet rozjíždí vydávání premiérových titulů a opět vybírá z asijských filmů wuxia. V ediční řadě Pro každého v úterý 7. září 2010 to bude Smrtelný souboj za 48,- Kč.

Nejlepší šermíř z Číny a nejlepší šermíř z Japonska se mají utkat v napjatě očekávaném prestižním duelu. Jeho výsledek rozhodne, které umění je lepší, zda čínské nebo japonské. Ani jeden z mistrů však netuší, že jsou figurkami ve hře, která je komplikovanější, než by se mohlo na první pohled zdát. Nejedná se jen o střet zbraní, ale i dvou velice odlišných světů a rozdílného pojetí bojovnické cti.

Obrazovka z DVD

Obrazovka z DVD

Obrazovka z DVD 

Zahraničí hodnotí 7 z 10, domácí přes 90 procent: Krásná pohádková atmosféra, fešní hrdinové na drátech, solidní souboje.

Zadní strana obalu 

Žánr: Akční / Drama

Země původu: Hong Kong

Rok vzniku: 1983

Délka: 84 minut (1:23:11)

Původní název: Xian si jue  

Režie: Siu-Tung Ching

Scénář: Siu-Tung Ching, David Lai, Manfred Wong

Produkce: Raymond Chow

Kamera: Hung Kuan Liu, Yu-tang Li

Střih: Peter Cheung

Společnost: Golden Harvest Company

Hrají: Norman Chu (Hashimoto), Damian Lau (Ching Wan), Flora Cheung (Sheng Nan), Paul Chang, Meng-hsia Cheng, Hsiu-hsien Chiang, San Chin, Shou-fu Chin, Kwok Choi Hon, Lueng Shing Hung, Eddy Ko (Kenji), Yeong-mun Kwon, Chi-Ho Lau, Yat Fan Lau, Shing-hung Leung, Kwong Shi Liu, Long Mang, Chris Lee Kin Sang, Chuen Hing Tam, Wilson Tong, Fat Wan, Casanova Wong, Stephan Yip, a další

Menu DVD 

Údaje o DVD:

Výběr kapitol 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 kantonsky, česky

Titulky: česky

 

Nastavení zvuku a titulků 

 

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9 (podle imdb.com 2,35:1)

Bonus: pouze upoutávky na další vydávané tituly na začátku disku