DVD-HIT+ – Prehistoric Park 2

 

Britský televizní seriál Prehistoric Park, jehož první část vyšla na DVD v únoru, vyjde na druhém disku 25. března 2008. Datum vydání v edici DVD-HIT+ je Intersonicem stanoveno přibližně, takže ho berte s rezervou. Cena 49,– Kč.

 

99.9 % tvorů, kteří kdysi žili na Zemi, již dávno vyhynulo. Představte si, že můžete cestovat zpět časem a všechny opět uvidět. A co když vyhynutí není věčné? A co když je můžeme navrátit zpět do … rezervace…prehistorického parku! Nigel Marven je přesvědčený, že je schopný cestovat časem zpět do doby pravěkých zvířat a zachránit několik pozoruhodných tvorů, které kdy chodili po této zemi. Znovu zachránění tvorové jsou umístěni do prehistorického parku, kde žijí pod dohledem týmu expertů. Ale nic není tak jednoduché, jak to vypadá. První problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Jak si teď poradí odborníci s dvěma nevrlými T-rex teenagery? A proč onemocněl jediný mamut? To vše je velkou výzvou nejen pro odborníky v této brilantní šestidílné sérii.

 

Druhý ze dvou disků obsahuje epizody 4–6. Epizody 1–3 a jako bonus fotogalerie byly na prvním disku, který vyšel rovněž v edici DVD-HIT v únoru 2008.

 

Výběr epizody 

 

Žánr: dokument
Režie: Karen Kelly, Sid Bennett, Matthew Thompson
Hrají: Nigel Marven, Suzanne McNabb, David Jason, Rod Arthur (vypravěči)

 

Menu DVD

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, 2.0 česky, maďarsky
Titulky: česky

 

Nastavení zvuku 

 

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9, widescreen
Bonus: z natáčení
Čas: 171 minut
Přístupnost: 12

 

Bonus